18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mała czarna pobudzi klientów

Nowa usługa Poczty Polskiej. Podniesie wam ciśnienie!

23.07.2019  13:47
Poczta Polska i nowe usługi - będzie strefa gastronomiczna?
Poczta Polska i nowe usługi - będzie strefa gastronomiczna? Fot: Facebook.com/Moje Fotoinspiracje

Poczta Polska wprowadza kolejne usługi. Wydawało wam się, że placówki pocztowe przypominają kramy na bazarze? To dopiero początek. Teraz na poczcie poczujecie się jak w kawiarni.

Poczta Polska to już od dawna nie tylko listy, koperty, znaczki, przesyłki i paczki. W Warszawie w jednej z placówek, przy współpracy z koncernem paliwowym Orlen, powstał kącik kawowy. Jeśli macie ochotę na cappuccino, mleko lub czekoladę, możecie udać się na pocztę i skorzystać z automatu z kawą.

Panie na poczcie zajmą się robieniem lodów?

Na tym rewolucja się jednak nie skończy. Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, oferta ma być wkrótce rozszerzona. Poczta Polska, by poprawić swój wizerunek, zaproponuje herbatę i przekąski takie jak lody i pakowane kanapki. Mają to być prawdziwe kąciki gastronomiczne. Jedno jest pewne już teraz, do sprzedaży nie będzie wprowadzony alkohol.

Chodzi o to, aby Poczta Polska przestała się kojarzyć z kolejkami, a stała się bardziej przyjemnym miejscem dla klientów. Poczta Polska w żadnym wypadku nie ma jednak ambicji, aby walczyć ofertą gastronomiczną z potentatami na tym rynku – informuje Poczta Polska. (Wiadomości Handlowe)

Szukamy do tego partnerów. Potrzebujemy ich, gdyż nie jesteśmy w stanie działać w taki sam sposób jak Orlen czy Żabka. Nasi pracownicy muszą skupiać się na operacjach pocztowych, których jest mnóstwo – powiedział wiceprezes Poczty Polskiej ds. sprzedaży Grzegorz Kurdziel.

Zgadzamy się, najważniejsze to mieć ustalone priorytety...

Przeczytaj więcej
Komentarze