18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odśnieżanie po rosyjsku. "Idzie Grześ przez wieś..."

Redakcja
14.01.2019  14:41
Zima w Rosji może nie zaskoczyła drogowców, ale drogowcy zaskoczyli wszystkich. Śnieg na ulicach jest chociaż były odśnieżone. Śmieszne nagranie wideo w Rosji
Zima w Rosji może nie zaskoczyła drogowców, ale drogowcy zaskoczyli wszystkich. Śnieg na ulicach jest chociaż były odśnieżone. Śmieszne nagranie wideo w Rosji Fot: Youtube.com

Zima w Rosji może nie zaskoczyła drogowców, ale drogowcy zaskoczyli wszystkich. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać nietypowe odśnieżanie. Wiersz Tuwima „Idzie Grześ” to idealne podsumowanie.

Zabawne wideo z Rosji? Drogowcy radzą sobie jak mogą ze śniegiem. Maszyna zbiera biały puchz ulic i przesypuje go do ciężarówki. Jednak ktoś źle wycelował, bo śnieg jest rozsypywany i nie trafia na naczepę.

Rosjanie zimą nie mają łatwego życia. W sieci opublikowano też wideo ze śnieżycy, która przesuwała ludzi ulicy jak pionki. Na Syberii przeszło też śnieżne tsunami i zamarzło światło, a zdarza się, że dzieją się dziwne rzeczy z oczami.

ZOBACZ TEŻ: "Tomb Raider" po rosyjsku. Pijany duchowny jeździł samochodem po grobach

Odśnieżanie w Rosji: