18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak trzeba żyć

Stary Ford i dwa cielaki. Rolnik wsadził je do bagażnika

10.05.2019  16:27
Stary Ford i dwa cielaki. Rolnik wsadził je do bagażnika
Stary Ford i dwa cielaki. Rolnik wsadził je do bagażnika Fot: Policja

Policjanci z Olsztyna zatrzymali do kontroli Forda bez przedniego zderzaka. Ku ich zaskoczeniu, w aucie czekało więcej niespodzianek, w tym dwa ukryte w bagażniku cielaki.

Są wśród nas jednostki wybitnie kreatywne, które zrobić potrafią coś z niczego. Na przykład transport dla zwierzyny ze zwykłego, średniej wielkości dostawczaka.

38-letni rolnik z gminy Biskupice postanowił przewieźć dwa młode cielaki, ale nie chciało mu się podpinać do samochodu specjalnej przyczepki. Zwierzęta wsadził więc do bagażnika swojego Forda i zadowolony z siebie ruszył w trasę.

dwa cielaki w bagażniku. Policjanci zdębieli

Mina musiała mu zrzednąć, gdy trafił na patrol policji. Miny policjantów musiały z kolei wyrażać ogromne zaskoczenie, bo bydła w aucie się zdecydowanie nie spodziewali.

Samochód zatrzymali, bo zionął do nich mocno rzucającym się w oczy brakiem przedniego zderzaka. Ponadto, w czasie kontroli stwierdzili kolejną nieprawidłowość - dwa różne bieżniki na tylnych kołach. Młode cielaki w środku były tu więc zaskakującym, zwalającym z nóg bonusem.

38-latek za jazdę niesprawnym technicznie autem dostał mandat w wysokości 200 złotych. Jak skończy się wożenie w samochodzie bydła? To już grubsza sprawa, przekraczająca kompetencje pracowników drogówki. Czy i jaką karę dostanie rolnik, zadecyduje sąd.  

Rolnik przewoził w bagażniku cielaki
Rolnik przewoził w bagażniku cielaki
Rolnik przewoził w bagażniku cielaki
Przeczytaj więcej
Komentarze