18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pamiętacie to nagranie z 1996 roku? To od lat hit sieci. A my życzymy Wam... dokładnie tego samego

Redakcja
31.12.2018  12:55
życzenia sylwester 1996
życzenia sylwester 1996 Fot: YouTube/Ciekawe Rozmowy

Pieniędzy, wódki i spania. Te życzenia od lat powtarzają sobie fani dżentelmena w muszce. Choć od nagrania minęło ponad 20 lat, ani trochę nie straciło na aktualności.

- Jaki był dla pana rok 1996? - zaczęła rozmowę reporterka, a czujne oko kamery zarejestrowało konwersację z uroczym dżentelmenem z muchą zawiązaną pod szyją.

Pan potarł usta, zastanowił się chwilę i oznajmił, że rok był wspaniały i jedyne o czym marzy, to by kolejny wyglądał identycznie.

To jednak nie koniec jego wypowiedzi, która przez lata obrosła legendą i z czasem stała się przypominanym przy okazji każdego Sylwestra hitem. O co chodzi? O to, jak mężczyzna spędził ostatnich 12 miesięcy.

Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem wódki, bo bardzo ją lubię i dużo spałem - oznajmił.

A my, z okazji mijającego roku i początku nowego, życzymy Wam dokładnie tego samego. I nie chodzi nam bynajmniej o wódkę, spanie i pieniądze, ale o to, byście mieli jak najwięcej tego, co przynosi Wam radość. Wszystkiego co najlepsze!

ZOBACZ TEŻ: Polityk PiS chciał złożyć świąteczne życzenia. Jego wpadka to hit internetu!

Przeczytaj więcej
Komentarze