18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strach się bać?

W piątek 13-tego królował będzie Księżyc Żniwiarzy. Następny za 40 lat

12.09.2019  17:06
W piątek 13-tego królował będzie Księżyc Żniwiarzy. Następny za 40 lat
W piątek 13-tego królował będzie Księżyc Żniwiarzy. Następny za 40 lat Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piątek 13-tego uchodzi za pechowy. Nie zdarza się tak często, ale to, co wydarzy się w najbliższy taki dzień jest jeszcze rzadszym zjawiskiem. Nadchodzi Księżyc Żniwiarzy! 

Piątek 13-tego cieszy się w Polsce ponurą sławą. Wiele osób wierzy, że ta data przynosi pecha i unika wtedy rozmaitych aktywności. Nie ma jednak takiej potrzeby, tym bardziej, że aktualnie zbliżający się piątek będzie absolutnie wyjątkowy.

Piątek 13-tego i Księżyc Żniwiarzy

Dlaczego? Otóż powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że na niebie pojawi się Księżyc Żniwiarzy. Będzie to wyjątkowa pełnia, która kolejny raz zjawi się dopiero za... 40 lat!

Astrologowie twierdzą, że to idealny moment na podjęcie się domowych porządków oraz na wprowadzanie zmian w życiu. Doradzają by wyrzucić to, co denerwuje nas w przestrzeni osobistej oraz aby zrezygnować z tego, co nas smuci, co nam ciąży i co nas osłabia. 

Jest to więc doskonały moment do zmiany pracy lub zakończenia relacji, w której nie czujemy się dobrze.

Kończący to lato Księżyc Żniwiarzy jest więc idealnym momentem na rozpoczęcie nowego życia, a to, że owa pełnia pojawi się w piątek 13-tego, tylko potęguje jej wyjątkowość. Zachwycajmy się więc, zamiast bać bez sensu.