Piloci zgłosili spotkanie z UFO. Opublikowano transkrypcje rozmów

Redakcja
30.03.2018  13:23
Spotkanie z UFO w USA
Spotkanie z UFO w USA Fot: East News/Mike Agliolo

"To było tuż nad nami".

Po raz kolejny widziano UFO na Ziemi. Tym razem dostrzegli je komercyjni piloci nad pustynią w Arizonie. Twierdzą, że 24 lutego ich oczom ukazał się niezidentyfikowany obiekt latający. Federalna Administracja Lotnictwa (FAA) opublikowała transkrypcję ich rozmów z wieżą kontroli lotów w Albuquerque.

Jak podane CNN.com, jako pierwszy dziwny obiekt zobaczył mężczyzna siedzący za sterami niewielkiego samolotu Learjet. Dostrzegł coś dziwnego, co leciało w przeciwnym kierunku niż oni. Poprosił więżę o potwierdzenie, czy zarejestrowano przelot niezidentyfikowanego obiektu. Otrzymał odpowiedź negatywną.

Dwóch pilotów w różnych samolotach zobaczyło ten sam dziwny latający obiekt - napisało na Twitterze WLEN Radio i opublikowało zapis rozmów pilotów.

Czy UFO istnieje? Film jako dowód

Wieża zawiadomiła o podejrzanym obiekcie lot American Airlines 1095, by nie doszło do kolizji. Około minutę później pilot tego zgłosił, że zobaczył UFO.

Tu American 1095, przeleciało obok nas coś dziwnego. Było tuż nad nami – pilot Airbusa A321 poinformował kontrolera lotów. (CNN.com)

Przewoźnik American Airlines poprosił FAA o wyjaśnienie. Otrzymał odpowiedź, że dziwny obiekt niekoniecznie był latającym spodkiem. Służby nie są jednak w stanie określić co dokładnie pojawiło się na niebie. Informacja o spotkaniu z „UFO pojawiła się jednak na stronie internetowej FAA.

To nie pierwszy raz, gdy w Stanach Zjednoczonych na niebie pojawiło się coś, co niektórzy uznali za latający spodek. W 2017 roku Departament Obrony USA opublikował wideo nagrane przez pilota F18. Zarejestrował niezidentyfikowany obiekt latający, który łamał prawa aerodynamiki.

W Arizonie spotkali UFO. Widzieliście kiedyś balon meteorologiczny? Zastanówcie się co pomyślałby pilot samolotu widząc takie coś na niebie - skomentowało ufoofinterest.org w mediach społecznościowych i opublikowało przykładowe wideo.

ZOBACZ TEŻ: UFO w kształcie sutka na Google Maps

Zagłosuj

Czy wierzysz w istnienie kosmitów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze