18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piorun uderzył w samolot. WIDEO z kabiny trafiło do sieci

Redakcja
31.12.2018  10:52
Uderzenie pioruna w samolot i nagranie wideo z kabiny. Film trafił do sieci, pilot przeżył, ale możliwa był;a katastrofa lotnicza.
Uderzenie pioruna w samolot i nagranie wideo z kabiny. Film trafił do sieci, pilot przeżył, ale możliwa był;a katastrofa lotnicza. Fot: Instagram.com/lvjackpilot

Myśliwiec bojowy F/A-18 Hornet przeszedł niezwykły test wytrzymałości. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak piorun uderza w samolot. Zarejestrowała to kamera w kabinie.

Wideo z uderzenia pioruna w samolot opublikowano na Instagramie. Widać na nim, jak pilot z Kuwejtu (Viper) złapał się za głowę. W opisie podano, że nic mu się nie stało, ale od incydentu jest nadal bardzo zmęczony. Maszyna została uszkodzona, ale nie podano więcej szczegółów.

Na uderzenia piorunów narażeni są nie tylko piloci, ale także obsługa naziemna. Pracownik lotniska Southwest Florida International pracował podczas burzy. Dotykał samolotu, gdy trafiła w niego błyskawica. Pokazano na WIDEO, co tak wielkie wyładowanie elektryczne zrobiło z jego ciałem.

ZOBACZ TEŻ: Samolot kontra huragan Florence [WIDEO]

 Myśliwiec i uderzenie pioruna - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze