18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie spadną?

Płaskoziemcy udowodnią, że mają rację? Popłyną w rejs na kraniec świata

25.03.2019  14:51
Płaskoziemcy planują rejs do krańca świata
Płaskoziemcy planują rejs do krańca świata Fot: Shutterstock

Zwolennicy teorii płaskiej Ziemi zapowiadają - udowodnimy, że mamy rację! Jak? Już w 2020 roku wyruszą w rejs do krawędzi naszej planety!

Ziemia jest płaska, ale osoby, które docierają na jej kres, nie mają szans spaść w przepaść, bo chroni je przed tym pionowa, lodowa ściana! Nie wierzycie? Uwierzcie. Już niedługo bowiem udowodnią Wam to płaskoziemcy. A przynajmniej tak im się wydaje.

Przeciwnicy nauki i zwolennicy najpopularniejszej teorii na temat kształtu naszej planety (tak, są też inne, na przykład Ziemia wklęsła czy Ziemia w kształcie obwarzanka) zapowiadają rejs. To nim udowodnią swoją rację i w końcu otworzą oczy niedowiarkom.

Popłyną statkiem do samego krańca, a tam natkną się na lodową ścianę. Na miejscu zrobią pewnie (albo i nie) setki zdjęć. Pytanie tylko, co jeśli końca planety nie znajdą...

Ich wielka ekspedycja planowana jest na 2020 rok. Niestety, nie są jeszcze znane szczegóły, jednak tych najszybciej możemy doczekać się na stronie internetowej płaskoziemców Flat Earth International Conference (FEIC). Już nie możemy się doczekać...

Zobacz także
Czytaj także