18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiadomość z zaświatów?

Pochowali babcię z telefonem. Po 3 latach dostali od niej straszny SMS

20.04.2023  15:20
Kobieta dostała SMS od zmarłej babci. Wiadomość z zaświatów?
Kobieta dostała SMS od zmarłej babci. Wiadomość z zaświatów? Fot: Twitter @Daily_Record

Rmf.fm przypomniał niezwykłą historię sprzed lat. Choć miała miejsce już 9 lat temu, wciąż wywołuje smutek i oburzenie. 59-letnia kobieta została pochowana wraz z telefonem komórkowym, a po trzech latach jej wnuczka otrzymała niepokojącą wiadomość SMS.

Na stronie rmf.fm przypomniano przerażającą historię sprzed lat. Choć mija już około 9 lat od zdarzeń, wciąż wywołują one oburzenie wśród członków rodziny zmarłej. 59-letnia Lesley Emerson zmarła w 2011 roku na nowotwór. Gdy chowano ją w grobie, umieszczono w trumnie wraz z jej ciałem jej ulubiony telefon komórkowy, z którego kobieta często korzystała.

Jej wnuczka chciała zachować symboliczny kontakt ze zmarłą i wysyłała jej wzruszające wiadomości tekstowe. Relacjonowała swojej babci jej życie i to, jak rodzina radzi sobie z bólem po jej utracie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pewnego dnia otrzymała od niej odpowiedź.

Wysłała wiadomość z zaświatów? Dostali SMS od zmarłej kobiety

Pewnego dnia wnuczka zmarłej 59-letniej kobiety, Lesley Emerson, otrzymała od niej odpowiedź na SMS-a. Portal New York Post przybliża relację z tego wydarzenia.

Wysłałam wiadomość w środę wieczorek, mówiąc babci o życiu rodzinnym, a odpowiedź otrzymała w czwartek

- powiedziała wnuczka Sheri Emerson w New York Post.

Czuwam nad tobą, przejdziesz przez to, wszystko będzie dobrze

- brzmiała treść pierwszego SMS-a z zaświatów.

Brytyjka była przerażona. Zdecydowała, że będzie kontynuować rozmowę, więc wysłała zapytanie o to, kto do niej pisze. Dostała odpowiedź, że nadawcą wiadomości jest „niepokojący wegetarianin”. Sheri wyjaśniła, że nie spodziewała się żadnej odpowiedzi od zmarłej kobiety, pisała do niej dla złagodzenia rozłąki z ukochaną babcią.

Rodzina Lesley zrozumiała, że nie doszło w tym wypadku do żadnego paranormalnego wydarzenia. Mieli do czynienia z niesmacznym dowcipnisiem. Syn zmarłej zadzwonił na ten numer i dowiedział, że przypadł on nowemu klientowi operatora. Rodzina Emersonów zgłosiła sprawę, ponieważ specjalnie opłacali numer zmarłej kobiety, aby nikt go po niej nie przejął. Operator wystosował oficjalne przeprosiny, a żaden SMS nie przyszedł już do nikogo z rodziny.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje