18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna wizja

„Podróżnik w czasie” ostrzega przed tragedią! „Ludzie spadną z nieba”

03.03.2023  18:58
Przepowiednia podróżnika w czasie
Przepowiednia podróżnika w czasie Fot: Bruce Rolff/Shutterstock

Internauta, który podaje się za podróżnika w czasie z roku 2671, ostrzega ludzi przed strasznym wydarzeniem. Twierdzi, że w tym roku „ludzie spadną z nieba”.

Osoba znana w internecie jako Eno Alaric wygłosiła na swoim koncie na TikToku wiele przepowiedni dotyczących najbliższych lat. Alaric twierdzi, że jest podróżnikiem w czasie i pochodzi z roku 2671. W jednym z ostatnich nagrań ostrzegł swoich 84,5 tys. obserwujących, że już w czerwcu tego roku dojdzie do tajemniczego wydarzenia.

Jego zdaniem w czerwcu ludzie spadną z nieba, choć nie z samolotu.

18 czerwca 2023 r.: 7 osób w tajemniczy sposób spadło z nieba, ale w tym obszarze nic nie latało

- podaje „podróżnik w czasie”.

5 niezwykłych dat

Dziwaczna tragedia z czerwca to jeszcze nie wszystko. TikToker ostrzega przed innymi czterema datami. W te dni mają mieć miejsce szokujące wydarzenia, przed którymi chce nas ostrzec.

30 listopada 2022: Teleskop Jamesa Webba odkrywa planetę, która jest lustrzanym odbiciem Ziemi.1 stycznia 2023: Zaginął samolot lecący nad trójkątem bermudzkim.3 marca 2023 r.: Na całym świecie odbierana jest wiadomość, która wydaje się pochodzić z oceanu.15 maja 2023 r.: Mega-tsunami o wysokości 750 stóp uderza w wybrzeże Kalifornii, głównie w San Francisco

- pisze Eno Alaric.

Nie da się ukryć, że dwie daty już minęły. Teleskop Jamesa Webba rzeczywiście odkrył planetę, która jest w pewien sposób podobna do Ziemi, lecz miało to miejsce w styczniu, a przynajmniej wtedy zostało ogłoszone. Jeśli chodzi o trójkąt bermudzki – zdaje się, że nic takiego nie miało miejsca.

Tym samym przepowiednie „podróżników w czasie” z internetu lepiej przyjmować z pewną rezerwą, przymrużeniem oka i pogodnym, pełnym rozczulenia uśmiechem na buzi. Mimo wszystko nagranie zdobyło aż 40 tys. polubień i zostało odtworzone ponad milion razy. W komentarzach królują jednak prześmiewcze i krytyczne wpisy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także