Podróżnik w czasie pokazał światu zdjęcie. Tak będzie wyglądała przyszłość w 6000 roku

Redakcja
19.01.2018  13:56
Podróżował w czasie. Zdradził, jak będzie wyglądała przyszłość za 4000 lat:
Podróżował w czasie. Zdradził, jak będzie wyglądała przyszłość za 4000 lat: Fot: Youtube.com/Apex TV

Włos się jeży na głowie.

Dobra wiadomość dla wielbicieli nowinek o podróżach w czasie. Youtubowy kanał Apex TV pokazał mężczyznę, który twierdzi, że widział przyszłość za 4000 lat. Na dowód przedstawił zdjęcie.

Zdaniem bohatera filmu świata nie zniszczy wojna nuklearna. Ludzie dożyją 6000 roku. Co się wtedy stanie? Mieszkańcy kuli ziemskiej połączą się ze sztuczną inteligencją i stworzą jedną czującą, wyższą istotę. Podróżnik w czasie mówi na nią "oni". Nie pokazuje twarzy, ponieważ "im" by się to nie spodobało.

Ma również zniekształcony głos. W końcu niektórzy mogliby pozazdrościć śmiałkowi eskapad tysiące lat wprzód, więc lepiej nie zdradzać swojej tożsamości. 

podróżnik-w-czasie

Tajemnicza postać opowiada, że w dalekiej przyszłości w końcu znaleziono lekarstwo na raka. Podróże w czasie stały się faktem po eksperymentach na zwierzętach. Potem przyszedł czas na ludzi. Tak oto bohater wideo trafił 4000 lat w przeszłość i pokazał rzekomy dowód na prawdziwość swojej historii.

To jest fotografia z 6000 roku. Możecie zauważyć, że obraz jest zniekształcony, co jest spowodowane podróżą w czasie. Ze względu na ten proces niektórzy ludzie mają zniekształcone ciała – opowiadał w ApexTV. 

Mężczyzna wzruszył się, opowiadając o przyjacielu, który został w 6000 roku. Można mieć nadzieję, że dobrze czuje się w przyszłości, ponieważ podróżnik określił ją jako "utopię"

Podróżował w czasie. Pokazał, jak będzie wyglądał świat za 4000 lat [Fotografia pojawia się w 5:48 minucie]:

 

Czytaj także