18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz poznamy prawdę?

Polka podająca się za zaginioną Madeleine McCann ZROBIŁA TEST DNA

13.03.2023  18:04
Julia Faustyna zrobiła testy DNA
Julia Faustyna zrobiła testy DNA Fot: Instagram persianmedium

Polska kobieta, który podaje się za zaginioną Madeleine McCann, Julia Faustyna, w końcu zdecydowała się na zrobienie testu DNA.

21-letnia Julia Faustyna, znana w brytyjskich mediach jako Julia Wendell (korzysta z kilku nazwisk), podaje się za zaginioną w 2007 roku Madeleine McCann. Choć nie zgadza się wiek dziewczyn, bowiem zaginiona miałaby w tym roku 19 lat, Julia twierdzi, że nie pamięta swojego dzieciństwa, a jej dokumenty mogły zostać sfałszowane. Dziewczynka z Wielkiej Brytanii zaginęła podczas wakacji w Portugalii.

Julia Faustyna przebywa obecnie w Kalifornii, ponieważ miała rzekomo otrzymywać groźby śmierci w związku ze swoją aktywnością w sieci. Polka stała się sławna na cały świat, po tym, jak zaczęła przytaczać różnego rodzaju dowody na jej podobieństwo do Madeleine McCann i dla jej bezpieczeństwa została przetransportowana do USA przez niejaką Fię Johansson. Kobieta znana jest jako „perskie medium” i ponoć ma pomagać policji w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych.

Julia Faustyna zrobiła test DNA

Twierdzić można wszystko, a "dowody" można znaleźć na każdą tezę, jeśli jest się tylko dość kreatywnym. Żeby potwierdzić, że Julia Faustyna jest w rzeczywistości zaginioną McCann, należy wykonać test DNA.

I w końcu doczekaliśmy się. W rozmowie z RadarOnline Fia Johansson potwierdziła, że Julia wykonała testy i przesłała próbki DNA do analizy kryminalistycznej w celu ustalenia jej pochodzenia.

Jeśli okaże się, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann i skontaktujemy się z detektywami w Portugalii

- mówi „perskie medium”.

A więc sytuacja jest dynamiczna i będziemy do niej wracać.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także