18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polski youtuber uzbierał fortunę na biedne dzieci. "To przerosło moje oczekiwania"

Redakcja
28.12.2018  11:24
Youtuber Bartek Czukiewski z kanału „Bez Planu” pokazał slumsy w Wenezueli w Caracas. Dzięki niemu  ruszyła zbiórka pieniędzy na biedne dzieci i ich matki.
Youtuber Bartek Czukiewski z kanału „Bez Planu” pokazał slumsy w Wenezueli w Caracas. Dzięki niemu ruszyła zbiórka pieniędzy na biedne dzieci i ich matki. Fot: Youtube.com/BezPlanu

Polscy youtuberzy to nie tylko walka o subskrypcje, łapki i komentarze. Bartek Czukiewski z kanału „Bez Planu” w grudniu poinformował, że ruszyła zbiórka pieniędzy na najbiedniejsze dzieci ze slumsów w Wenezueli.

Jak podaje „Wprost”, youtuber uzbierał dla biednych dzieci aż 73 851 złotych. Zaczęło się 9 grudnia od publikacji filmiku, który przedstawiał życie dzieci w wenezuelskim Petare. Czukiewski pokazał, jak działa jadłodajnia Alimenta La Solidaridad Petare karmiąca biedne dzieci i ich matki.

Jak opowiadał Czukiewski, zamieszkał na jakiś czas w Kolumbii. Wtedy zrozumiał jaka sytuacja panuje w regionie. Pokazał, jak wygląda życie na ubogich przedmieściach Caracas.

Coś mi się wydaje, że zrobimy zbiórkę na te dzieciaki – zapowiadał na filmie youtuber.

Zbiórka pieniędzy zakończyła się 25 grudnia. Na początku zostanie kupiony sprzęt do jadłodajni Refugio. W kolejnych miesiącach za zebrane pieniądze będą zaspokajane bieżące i pilne potrzeby dzieci z wenezuelskich slumsów.

Zebrana suma pieniędzy przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Polacy są ogromnymi altruistami – podsumował zbiórkę Czukiewski. (youtube.com/BezPlanu)

ZOBACZ TEŻ: Niepełnosprawny Polak robi patostreamy. Czy to już przesada? [WIDEO]

Polski youtuber i niesamowita zbiórka pieniędzy na biedne dzieci:

Czytaj także