18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Istny koszmar

Potworne wieści na lato! Jackowski ujawnił, co z naszymi wakacjami

05.06.2023  21:14
Przepowiednia Jackowskiego na czerwiec
Przepowiednia Jackowskiego na czerwiec Fot: YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Jackowski podzielił się ze światem śmiertelników swoją straszną wizją na czerwiec. W tym miesiącu wydarzy się coś potwornego.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, znany także jako profeta z Człuchowa, chętnie dzieli się ze światem swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości. Choć skuteczność jego wizji jest wciąż poddawana w wątpliwość, jasnowidz chętnie przypomina, że nieraz policja sama prosiła go o pomoc przy ciężkich sprawach kryminalnych.

Tym razem w rozmowie z o2.pl, Jackowski przybliżył swoją przepowiednię na czerwiec, czyli miesiąc, w którym zaczynają się wakacje. Wcześniej wizje profety były niezwykle upiorne i widział on albo jakieś konflikty, albo powrót innego rodzaju pandemii. Tym razem nie jest całkiem inaczej – przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego ponownie jest przykra.

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego na czerwiec. Co się stanie w wakacje?

W rozmowie z portalem o2.pl Krzysztof Jackowski mówił o okresie wakacyjnym.

Jak myślę o okresie wakacyjnym, to niepokojąco kojarzy mi się czerwiec

- zaczął.

W wakacje na pewno będą paragony grozy

- dodał złowieszczo.

Jackowski uspokoił jednak nastroje i stwierdził, że jeszcze nie jest tak źle i generalnie nie ma kryzysu.

Prawdę mówiąc, to kryzysu nie ma. Kryzys jest wtedy, jeśli ludzie mają w ręku pieniądze, a towaru nie ma. Teraz jest odwrotnie. Towaru jest mnóstwo, a i ludzie jeszcze - mimo wszystko - żyją na w miarę dobrej stopie

- ocenił.

Czy jednak jego przepowiednia o paragonach grozy, nie zwiastuje najgorszego? Możliwe, że już wkrótce dojdzie do utraty płynności, o której jasnowidz ostrzegał wcześniej. W kwietniu wszakże Jackowski powiedział, że to właśnie w czerwcu kraje zachodnie stracą płynność finansową.

On wie o zachwianiu płynności finansowej. On się spodziewa, że kraje zachodnie będą miały zachwianą płynność finansową już od czerwca

- zdradził tajne plany Putina polski jasnowidz z Człuchowa.

Ile jest prawdy w tych proroctwach? Kto wie, być może niewiele, a przynajmniej na to liczymy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje