18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wiemy, o co chodzi

Potworny huk i dym w Warszawie, ludzie przerażeni. Co się stało? [WIDEO]

26.06.2019  14:01
Huk nad Warszawą? To Iskry!
Huk nad Warszawą? To Iskry! Fot: Twitter/7mildalej

W środę mieszkańców Warszawy przestraszył ogromny huk. Na niebie pojawił się czerwony dym. Wiemy, co się wydarzyło.

W środę około godziny 13.30 w Warszawie nagle rozległ się ogromny, przerażający huk.

Brzmiało, jakby urwało dach i spadał z budynku - mówi przestraszona mieszkanka.

Część warszawiaków zerwała się z miejsc i pobiegła do okien. Niektórzy swój wzrok skierowali ku niebu, słusznie zakładając, że może chodzić o samolot. Tylko dlaczego było aż tak głośno i skąd na niebie tyle dymu?

W mediach społecznościowych od razu posypały się zapytania przestraszonych mieszkańców miasta. Tak donośne odgłosy są rzadkością, chyba że tuż nad lotniskiem. Żadna maszyna nie powinna przecież lecieć tuż nad miastem, na wysokości tak małej, by hałasować w tak wielkim stopniu!

Huk samolotu nad Warszawą. Co to?

Na szczęście okazuje się, że na warszawiaków nie czyhało żadne zagrożenie z nieba. Nie był to ani atak, ani spadający samolot. To "tylko" przelatujące nad miastem, wyjątkowo hałaśliwe Iskry.

O pojawieniu się samolotów nad Warszawą jeszcze we wtorek informowano na stronie "Biało-Czerwone Iskry" na Facebooku.

Halo Warszawa! Jutro około 13.00 pojawimy się nad Warszawą, a dokładniej nad Placem Piłsudskiego ✈️ Nasza obecność będzie związana z Świętem Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych RP - napisali.

W sieci już pojawiają się pierwsze zdjęcia i filmy z wydarzenia. To co zaniepokoiło warszawiaków, okazało się pięknym widowiskiem!

Przeczytaj więcej
Komentarze