18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepowiednia Adama A.

Proroctwo o Janie Pawle II właśnie się spełnia. Co się stanie w 2023?

15.03.2023  11:29
Przepowiednia o Janie Pawle II i Kościele w Polsce na 2023 rok
Przepowiednia o Janie Pawle II i Kościele w Polsce na 2023 rok Fot: Piotr Hukalo/East News

Polski jasnowidz Adam A. przewidział, że polski Kościół upadnie w 2023 roku. Czy proroctwo spełnia się na naszych oczach?

Reportaż TVN24 „Franciszkańska 3” może być tym, co wpłynie na upadek Kościoła Katolickiego w Polsce. Według proroctwa z ubiegłego roku, to właśnie może być początek głębokiego kryzysu tej instytucji, największego w jej historii. Przepowiednia Adama A. głosi, że Kościół w 2023 roku upadnie.

W zeszłym roku w rozmowie z portalem astroweb.pl jasnowidz Adam A. wygłosił przepowiednię, w której mowa o tym, że Kościół przejdzie przez głęboki kryzys w 2023 roku. Natomiast społeczeństwo polskie zacznie odwracać się od religii. Możliwe, że ten proces rozpoczął się na naszych oczach. Wszakże doniesienia z reportażu TVN24 wstrząsnęły całą Polską.

Przepowiednia o Janie Pawle II. Czy Kościół w Polsce upadnie?

Prorok Adam A. twierdził, że w 2023 roku polski Kościół znajdzie się w największym kryzysie od czasu swojego powstania. Przyczyną miało być to, że ktoś wyjawi skrzętnie skrywaną tajemnicę. Może chodzić właśnie o reportaż Marcin Gutowskiego dla TVN24, w którym przedstawiono liczne dowody na to, że Jan Paweł II tuszował pedofilię wśród księży.

Początkowym etapem głębokiego kryzysu ma być, według Adama A., skompromitowanie jednego z papieży. Doprowadzi to do tego, że ludzie stracą zaufanie do księży i przestaną słuchać opinii kapłanów. Oznaczać miałoby to wielkie zmiany w polityce.

Adam A. odniósł się także do tego, że mimo iż Polacy od lat wiedzą o tym, że polski Kościół kryje pedofilię i jest przeżarty nieprawdopodobną korupcją, z nieznanych nikomu przyczyn przymykają na to oko. Tym razem bowiem, jak twierdzi wieszcz, skandal będzie jeszcze większy – ludzie dowiedzą się o czymś tak strasznym, że kościoły szybko opustoszeją, sądzi Adam A.

Nie wiemy, co może być gorsze niż to, co wiemy już od dekad, ale spodziewamy się wszystkiego. Szwajcarska astrolożka Verena Bachmann przewiduje, że będzie chodzić o nieprawidłowości przy prowadzeniu misji humanitarnych.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje