18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok. „Straszna katastrofa”

22.12.2022  16:16
Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok
Przepowiednia Baby Wangi na 2023 rok Fot: AlexLMX/Shutterstock

Niestety, Baba Wanga nie ma dobrych wieści. W 2023 roku sytuacja na świecie będzie jeszcze gorsza, niż jest teraz.

Legendarna bułgarska mistyczka Baba Wanga otrzymała dar jasnowidzenia już w wieku 30 lat. Wiele z jej wizji sprawdziło się, jak dojście do władzy Adolfa Hitlera, katastrofa w Czarnobylu czy śmierć księżnej Diany. Trafnie przewidziała nawet wybuch pandemii koronawirusa.

Straszna katastrofa w roku lustrzanym ogarnie świat. Epidemia będzie wszędzie. Choroba rozprzestrzeni się szybko na całym świecie i zabierze wielu ludzi

- twierdziła.

Jednakże część z jej proroctw nie spełniło się jeszcze i dopiero czeka na ziszczenie. Czego możemy spodziewać się w nadchodzącym 2023 roku?

Przepowiednia na 2023 rok – Baba Wanga

Baba Wanga sądziła, że koronawirusowe zmagania to jeszcze nie koniec pandemicznych problemów. W 2023 roku pojawić ma się nowy wirus, który pochodzić będzie z Syberii. W związku z globalnym ociepleniem, uwolniony zostanie on z lodu i bardzo szybko rozprzestrzeni się po całym globie. Bardzo ciężko będzie znaleźć na niego lek.

Poza tym, według legendarnej mistyczki, jeden z krajów będzie prowadzić badania nad nową bronią biologiczną. W tym czasie, co najbardziej niepokojące, wybuchnąć ma też elektrownia atomowa. W związku z wojną w Ukrainie, panuje podejrzenie, że chodzić może o Zaporoską Elektrownię Atomową, w pobliżu której toczą się walki.

Najbardziej nieprawdopodobną wizją jest ta astronomiczna. Otóż Ziemia miałaby zmienić swoją orbitę, co doprowadziłoby do nagłych i silnych zmian w klimacie. Pojawi się „solarne tsunami”, a powrócą „ciemne wieki”.

Ludzie hodowani w laboratorium

Kolejną jej przepowiednią na 2023 rok jest wizja tego, że ludzie hodowani będą w laboratorium, a wysoko postawieniu ludzie będą decydować, kto przyjdzie na świat.

Co będzie później? Według wieszczki z Bułgarii, w dalszych latach nastąpi dalszy rozwój badań biologicznych na ludziach. W 2046 roku każdy ludzki organ będzie możliwy do wyhodowania sztucznie w laboratorium, a w 2088 roku ludzkość ogarnie tajemnicza choroba powodująca nagłe starzenie. Koniec świata nadejść miałby w 5079 roku, czyli tuż po zakończeniu kariery przez Marylę Rodowicz.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także