18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co zobaczył na dnie butelki?

Przepowiednia Miedwiediewa na 2023 rok. Rozbiór Polski i IV Rzesza

27.12.2022  13:53
Przepowiednia na 2023 rok
Przepowiednia na 2023 rok Fot: akramalrasny/Shutterstock, Alexey Smyshlyaev/Shutterstock

Były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew podzielił się w mediach społecznościowych tak kuriozalnymi przewidywaniami na przyszły rok, że musimy je rozpatrywać w kategorii napędzanej delirium alkoholowym, wyssanej z palca przepowiedni-zgadywanki.

Unia Europejska rozpadnie się, dojdzie do kolejnych rozbiorów Polski, a w Stanach Zjednoczonych wybuchnie wojna domowa! I to wszystko już w przyszłym roku. Sprzedawcy gazet zarobią krocie. To wszystko bajania byłego prezydenta Rosji i obecnego wiceprzewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Dmitrija Miedwiediewa. Zaznaczył jednak, że jego prognozy trzeba rozpatrywać z przymrużeniem oka.

Wiele osób wymyśla futurystyczne hipotezy, tak jakby rywalizowali, kto stworzy najbardziej dziką, a nawet najbardziej absurdalną. Oto nasz skromny wkład

- napisał na Twitterze Miedwiediew.

Przepowiednia Miedwiediewa na rok 2023

Były prezydent Rosji przewiduje, że w 2023 roku cena baryłki ropy wyniesie 150 dolarów, a Wielka Brytania wróci do Unii Europejskiej. Jednak właśnie powrót tego kraju doprowadzi do rozpadu UE i odejścia od waluty euro. Natomiast Polska i Węgry zajmą zachodnie terytoria Ukrainy.

To jednak niejedyne zmiany terytorialne naszej ukochanej Rzeczypospolitej. Już w przyszłym roku powstanie IV Rzesza, który rozpęta wojnę z Francją, a to doprowadzi do… rozbioru Polski.

Wojna domowa w USA

A co słychać za wielką wodą? W Stanach Zjednoczonych ma wybuchnąć wojna domowa, której rezultatem będzie ogłoszenie niepodległości przez stany Kalifornia i Teksas. Wybory wygra natomiast popierający Rosję multimiliarder Elon Musk, który urodził się w RPA i nie może nawet w wyborach kandydować.

Mimo to Musk uradował się wpisem Miedwiediewa (lub ten wpis go rozbawił), bo napisał pod nim, że to „epicki wątek”. Później jednak swój wpis usunął.

Były prezydent Rosji swoje proroctwa zwieńczył życzeniami dla „anglosaskich przyjaciół i ich radośnie kwiczących prosiaczków”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także