18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz o Polsce w 2019 roku. Znany polityk zginie w katastrofie

Redakcja
31.12.2018  13:28
Wojciech Glanc (Big Brother, pierwsza edycja), jasnowidz i tarocista wie, co stanie się w Polsce. Zdrowie Kaczyńskiego, kryzys, polityka, afery, samobójstwa.
Wojciech Glanc (Big Brother, pierwsza edycja), jasnowidz i tarocista wie, co stanie się w Polsce. Zdrowie Kaczyńskiego, kryzys, polityka, afery, samobójstwa. Fot: Facebook.com/Wojciech Glanc - tarocista.org

Wojciech Glanc to nie tylko gwiazda „Big Brothera”. To także tarocista, doradca duchowy i jasnowidz. Tak jak Krzysztof Jackowski, również ma niezbyt dobre wiadomości dla Polaków. Przepowiednie na 2019 rok nie są korzystne dla Polski. 

Wojciech Glanc w wywiadzie dla thefad.pl, opisał przyszłość Polski na 2019 rok. Kraj czekają afery, katastrofy, podwyżki, kryzys ekonomiczny. W swojej wizji zobaczył ludzi z pustymi kieszeniami. Ujrzał też polityków całujących ręce bankowców i hierarchów kościelnych. Sytuacja w Polsce zacznie pogarszać się już w lutym.

Przyszłość Polski

Jego zdaniem zostaną wprowadzone ustawy, które spowodują wiele problemów. Politycy odwrócą jednak uwagę społeczeństwa tematami takimi jak aborcja i in vitro. Co gorsza, Unia Europejska nałoży na Polskę bolesne sankcje. Uważa, że przedsiębiorcy powinni próbować swoich sił za granicę. W kraju wzrośnie też liczba samobójstw.

Przegrana PiS jest tylko pozorna. To ośmiornica, która zmienia swoje kolory ale macki ma wszędzie. Oczywiście czeka nas parę skandalicznych niespodzianek. Poważna katastrofa kolumny rządowej, tym razem śmiertelna dla pasażera wywoła poważne zamieszanie w rządzie – wieszczy Wojciech Glanc. (thefad.pl)

Jego zdaniem rząd wykorzysta katastrofę i śmierć czołowego polityka propagandowo jak Smoleńsk. Pojawią się teorie o zamachu. Przewiduje też, że „w czerwcu Jarosław K. dostanie na mównicy dziwnego ataku”. Podejrzewa wylew lub atak serca.

Afera taśmowa wróci. Afera Skok ma przy tym być błahostką.

Kościół w Polsce

Jasnowidz nie ma też dobrych wieści dla Kościoła w Polsce. Na księżach zostaną dokonane samosądy. Nastąpi eskalacja afer pedofilskich. Jedna z afer seksualnych może wydarzyć się w bliskim otoczeniu prezydenta.

Piekło otworzy bramy dla następnego kościelnego hierarchy. Po prostu cofnie mu "delegację". Jego śmierć uwolni następne "demony", bo wypłyną sprawy ciągle nieznanych afer kościelno-rządowych – przewiduje Wojciech Glanc. (thefad.pl)

Katastrofy na świecie

Ma również złe wieści dla Chin. Tej kraj będzie odpowiedzialny za przełom technologiczny, ale czekają go katastrofy. We Włoszech wybuchnie wulkan, a Japonię spustoszy tsunami.

Krzysztof Jackowski - przepowiednie i wizje na rok 2019

Jasnowidz Krzysztof Jackowski również ma przerażające wizje na 2019 rok. Polaków czeka wzrost cen, a premier Mateusz Morawiecki może rażąco złamać konstytucję. Prawo i Sprawiedliwość wygra kolejne wybory, a Grzegorz Schetyna odniesie wielki polityczny sukces. Europę czekają krwawe wojny, w których weźmie udział m.in. Rosja.

ZOBACZ TEŻ: Baba Wanga i przepowiednie na 2019 roku - będzie koniec świata?

Wojciech Glanc - czy jego przepowiednie się sprawdziły?

logo Tu się dzieje