18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Baba Wanga ostrzega. Przepowiednie wielkiej wróżbitki nie napawają optymizmem

Redakcja
27.12.2018  11:34
Baba Wanga przepowiednie na 2019
Baba Wanga przepowiednie na 2019 Fot: Twitter/Nico Spalato ‏

Co czeka świat w 2019 roku? Bułgarskie medium - Baba Wanga, zwana przez niektórych "Nostradamusem z Bałkanów" przewidziała przyszłość na nadchodzące miesiące. Martwić mogą się Putin i Trump, ale mieszkańcy Europy też nie mają powodów do szczęścia.

Niewidoma wróżbitka - medium z Bułgarii - zmarła w 1996 roku w wieku 85 lat, ale... do dziś przewiduje przyszłość. Oczywiście nie dosłownie, zostawiła jednak wskazówki - wróżby, głównie dość tragiczne, na kolejne lata. Jej przewidywania obejmują między innymi kres głodu na świecie w 2028 roku i koniec ludzkiej egzystencji na Ziemii w 2256 - wtedy, zdaniem jasnowidzki, nasza planeta stanie się całkowicie niezdatna do życia.

ZOBACZ: Przepowiednie Baby Wangi. Putin zostanie prezydentem, katastrofa w Europie

Baba Wanga przewiduje przyszłość. Trump i Putin w niebezpieczeństwie

Co jednak czeka ludzkość jeszcze zanim życie na Ziemi się skończy, już w najbliższej przyszłości, w 2019 roku? Bułgarska mistyczka zostawiła kilka wskazówek na kolejne miesiące, a te mogą okazać się szczególnie niepokojące dla dwóch wielkich światowych przywódców.

I tak Władimir Putin powinien zadbać o ochronę, bo zdaniem Baby Wangi w 2019 roku cudem uniknie śmierci wskutek zamachu na swoje życie. I choć atak przeżyje, nie ma z czego się cieszyć. Przeciw niemu stanąć ma bowiem ktoś z jego najbliższego otoczenia - pracownik służb dbających o jego bezpieczeństwo. A współpracować ma z... Donaldem Trumpem.

Putin

Przywódca USA również ma się czego obawiać. Przepowiednie Baby Wangi sprawdzają się w aż 68-85 procentach, a na 2019 rok wywróżyła mu poważne problemy zdrowotne. Donald Trump zapaść ma na tajemniczą chorobę, w której odczuwał będzie szumy w uszach i nudności, a to doprowadzi do urazu mózgu i całkowitej utraty słuchu. To jednak nie wszystko - członek jego najbliższej rodziny ulegnie, zdaniem Baby Wangi, poważnemu wypadkowi.

Donald Trump

ZOBACZ:  Przepowiednie królowej Saby i koniec świata. Proroctwa się spełniają?

Tragiczny rok 2019. Europa w kryzysie, Azję zniszczy kataklizm

Niebezpieczeństwo, w jakim znajdą się Donald Trump i Władimir Putin to nie koniec przepowiedni Baby Wangi na 2019 roku.

Zdaniem mistyczki Europa przeżyje wielki kryzys gospodarczy, który zapoczątkować może wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
Dużo tragiczniejsza przyszłość wywróżona została mieszkańcom Azji. Znaczna część kontynentu pochłonięta ma być przez żywioł w postaci ogromnego tsunami. Kataklizm zniszczy zdaniem Wangi takie kraje jak Indie, Pakistan, Chiny, Japonia i Indonezja - podaje Daily Mail.

Kataklizmu mogą spodziewać się też Rosjanie, jednak nie z lądu czy oceanu, a z nieba. Na Rosję spaść ma w 2019 roku ogromny meteor.

ZOBACZ TEŻ:  Koniec świata już wkrótce. Teolog ostrzega, nastąpi apokalipsa

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze