18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Proroctwo stygmatyka

Ojciec Pio opisał koniec świata. Zagłada atomowa?

23.02.2023  15:05
Jaki będzie koniec świata? Przepowiednia ojca Pio i apokalipsa
Jaki będzie koniec świata? Przepowiednia ojca Pio i apokalipsa Fot: MONKPRESS/East News, Shutterstock/IgorZh

Koniec świata i biblijna apokalipsa? Przepowiednie ojca Pio nie pozostawiają wątpliwości. Sam Jezus Chrystus przekazał włoskiemu zakonnikowi jego mroczne proroctwa i przerażające wizje biblijnego armagedonu. Opisał dokładnie jaki będzie koniec świata i co stanie się z ludzkością.

Ojciec Pio miał wyjątkowo mroczne wizje końca świata. Nasz los jest przesądzony, czeka nas armagedon i apokalipsa. Według księgi Nowego Testamentu, czyli Apokalipsy Świętego Jana, sąd ostateczny i powrót Jezusa na Ziemię ma nastąpić po okresie wielkich nieszczęść i plag zesłanych na ludzkość. Jak dokładnie będą wyglądały sąd ostateczny i zagłada ludzkości? O tym ojcu Pio powiedział osobiście Jezus Chrystus. Co więcej, zakonnik przewidział nawet wielką awarię Facebooka!

Przepowiednie ojca Pio. Koniec świata, Jezus i apokalipsa

Jak przypomina Super Express, wizje i przepowiednie ojca Pio uzupełniają się z biblijną zapowiedzią zagłady. 15 stycznia 1957 roku miał się włoskiemu stygmatykowi objawić sam Jezus. Ostrzegł go, że zbliża się koniec świata. Zapowiedział, że biblijna apokalipsa potrwa 3 dni i 3 noce, a ludzkość będzie świadkiem „spektaklu ognistych burz i deszczów”. Czy nie budzi to skojarzeń z atomową zagładą? Czy ojciec Pio mógł mieć na myśli III wojnę światową i powinniśmy się obawiać jądrowych gróźb Rosji i Putina?

Noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki - przepowiedział ojciec Pio.

Ojciec Pio zapowiedział, że gdy nastąpi apokalipsa, z nieba spadnie płonący deszcz i czeka nas trzęsienie ziemi na całym świecie. Gdy zginą miliony, nastąpi cisza i wzejdzie słońce. Wtedy do tych, którzy przeżyli zagładę, zastąpią aniołowie. Data końca świata nie została jednak przez zakonnika ujawniona.

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni – ujawnił ojciec Pio w proroctwie.

Kim był ojciec Pio – stygmaty, cuda, objawienia i proroctwa

Ojciec Pio urodził się 25 maja 1887 rok w Pietrelcinie w pobliżu Neapolu, a zmarł 23 września 1968 roku w San Giovanni Rotondo. Podobno już jako dziecko miał objawienia i spotkał Jezusa, który zsyłał mu wizje. Zdecydował się więc w wieku 15 lat wstąpić do Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Morcone.

Już w pierwszych latach posługi na ciele ojca Pio pojawiły się stygmaty. Odpowiadały 5 ranom, które zostały zadane Jezusowi Chrystusowi podczas ukrzyżowania. Niektórzy twierdzą, że ojciec Pio miał dar bilokacji i teleportacji. Miał też czynić cuda i uleczać chorych. W 2002 roku został świętym.

Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwszą karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawieni – miał powiedzieć Jezus ojcu Pio podczas objawienia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje