18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wizerunkowe twarde ląsowanie

Karmiła piersią w samolocie. Reakcja stewardesy wywołała burzę

Wojciech Kozicki
23.07.2019  12:38
Karmienie piersią w samolocie - linie lotnicze czeka wizerunkowa katastrofa?
Karmienie piersią w samolocie - linie lotnicze czeka wizerunkowa katastrofa? Fot: Facebook, Pixabay.com

Publiczne karmienie piersią nie każdemu się podoba. Linie lotnicze muszą się teraz nieźle tłumaczyć, bo stewardesa KLM zareagowała na karmienie dziecka w sposób, który oburzył wiele osób.

Holenderskie linie lotnicze KLM mają wizerunkowy kryzys. Shelby Angel leciała z San Francisco do Amsterdamu, a wraz z nią podróżowała roczna córeczka. Gdy dziecko zrobiło się głodne, matka zdecydowała się na karmienie piersią przy innych pasażerach.

Stewardesa zwróciła jej uwagę i dała koc, by zakryć pierś. Karmiąca matka poczuła się oburzona i dała upust swojej złości w mediach społecznościowych. Twierdziła, że jej córeczka nie lubi, gdy się ją zakrywa. Po jej stronie stanęła holenderska organizacja wspierająca karmiące mamy i zaatakowała KLM

Czułam się ekstremalnie nieszanowna. Nigdy nikomu nie przeszkadzało, gdy karmiłam piersią w miejscach publicznych – napisała Angel na Facebooku.

Linie lotnicze KLM odpowiedziały jej, że w ich samolotach karmienie piersią nie jest zakazane. Muszą jednak dbać, by uczucia innych pasażerów nie zostały urażone, więc ich zdaniem stewardesa podjęła odpowiednie działanie.

Przeczytaj więcej
Komentarze