18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy Nostradamus o Putinie

Putin nie żyje? Słynny jasnowidz ujawnia

Wojciech Kozicki
30.10.2023  18:32
Władimir Putin nie żyje? Brazylijski jasnowidz Athos Salomé, znany jako nowy Nostradamus, komentuje śmierć Putin
Władimir Putin nie żyje? Brazylijski jasnowidz Athos Salomé, znany jako nowy Nostradamus, komentuje śmierć Putin Fot: Ng Han Guan/Associated Press/East News, Shutterstock/FOTOKITA

Władimir Putin nie żyje? Napływają kolejne nieoficjalne informacje z Rosji. Sprawę skomentował Brazylijski jasnowidz Athos Salomé, znany jako nowy Nostradamus.

Władimir Putin nie żyje – gruchnęła kilka dni temu nieoficjalna informacja. Podano, że po zawale serca był w ciężkim stanie pod respiratorem. Na Telegramie ujawniono również, że nastąpiła śmierć Putina, ale Kreml to ukrywa. Czy to na pewno fake newsy?

Putin nie żyje. Jasnowidz komentuje śmierć Putina

Jak wynika z informacji Walerego Soloweja, rosyjskiego analityka politycznego, „Putin umarł na pewno, a zgon nastąpił 26 października”. Jasnowidz z Brazylii ma jednak na ten temat inne zdanie.

Brazylijski jasnowidz Athos Salomé, znany jako „żyjący Nostradamus”, odniósł się do newsów o śmierci Putina. Twierdzi, że prezydent Federacji Rosyjskiej żyje i cieszy się dobrym zdrowiem. Długo się jednak życiem nie nacieszy.

Jasnowidz zapowiada zamach na Putina. Padła data

Putin żyje… ale już niedługo? Brazylijski Nostradamus zapowiada ZAMACH NA PUTINA. Twierdzi, że wkrótce „Putin wpadnie w zasadzkę zaplanowaną na czas spotkania z innym liderem poza granicami Rosji”. Szczególnie ucierpią kości i kręgosłup Putina.

Zapowiedział, że „według nauk zakorzenionych w tradycji Kabały istotne zdarzenia w życiu człowieka mają miejsce zazwyczaj co siedem lat. Punkt zwrotny dla Putina przewiduję na lata 2024/2025”.

Wbrew doniesieniom sugerującym, że Putin cierpi w wyniku choroby, rosyjski przywódca jest zdrowy. Odrzucam również przekonanie, że do podtrzymania pozorów wykorzystuje sobowtórów– uznał w rozmowie z Daily Star „żyjący Nostradamus”. (Radio ZET)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje