18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne doniesienia

Romantyczna jesień grozy. RANDKI szkodzą zdrowiu

26.11.2022  21:26
Randki nam nie służą
Randki nam nie służą Fot: astarot/Shutterstock

Randki mogą umilać nasz czas wolny, ale mogą też być okropnym wyzwaniem, któremu ciężko sprostać. Uważajcie! Czasem psują nam zdrowie.

Jesień nawet chłodna może być miła, jeśli ma się ją z kim dzielić, ale trzeba uważać, bowiem jest niejeden powód, dla którego nawet przyjemny wieczór może się zmienić w pełen frustracji moment. Romantyczne randki to pułapki!

Przede wszystkim uważajcie na dietę osoby, z którą planujecie spędzić czas. Jeśli traficie na wegankę lub weganina i zaprosicie ją/jego na steka - to gwarantujemy, że z szansy na rozwój związku wyjdą Wam nici.

Romantyczna jesień grozy. Randki szkodzą zdrowiu!

Istnieje również druga strona barykady - coraz popularniejsza robi się dieta karniwora. Osoby ją stosujące jedzą wyłącznie mięso i produkty odzwierzęce - podpowiadamy zatem: wegańska knajpa wcale nie jest bezpieczną opcją.

Uwzględnijcie również fakt, że wiele osób ma różne alergie. Druga połowa randki spędzona na SORze nie brzmi przecież jak realizacja najskrytszych marzeń. Poza jedzeniem, polecamy uważać na prezenty. Ciężko jest trafić w ludzkie gusta, ale przede wszystkim nie polecamy własnoręcznych podarunków i wytworów swojej wyobraźni takich jak np. wiersze. 

Niestety, taki stres i napięcie, jakie generują się w czasie wolnym randki mogą źle wpływać na nasze zdrowie, m.in. obniżając odporność. W czasie pandemii koronawirusa może być to śmiertelnie niebezpiecznie. Dlatego szczególnie mocno na siebie uważajcie!

Czytaj także