18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kreml chce to wyciszyć, ale...

Dziwny "czarny pierścień" na niebie w Rosji [WIDEO]

Wojciech Kozicki
28.03.2023  13:18
Rosja. Dziwny "czarny pierścień" na niebie  W Moskwie [WIDEO]
Rosja. Dziwny "czarny pierścień" na niebie W Moskwie [WIDEO] Fot: Twitter

Rosja i dziwne zjawisko na niebie. Rosjanie ujrzeli nad Moskwą tajemniczy pierścień. Czy było to jedynie niezwykłe zjawisko meteorologiczne? Nawet pogoda nie lubi Rosjan?

Rosja i coś dziwnego na niebie nad Moskwą. Do sieci trafiło nagrania wideo na którym widać zjawisko rodem z filmów science fiction jak „Avengers” i „Dzień Niepodległości”. Opisywane jest w sieci jako „pierścień dymu na niebie”. Rosyjska propaganda uspokaja, że to nic niezwykłego, ponieważ dym „wydobył się z rur lub konstrukcji o przekroju kołowym”.

Dziwne zjawisko w Rosji. Tajemniczy dym nad Moskwą

Świadkowie mówią o głośnym huku, który towarzyszył zjawisku. Rosyjskie media te informacje starają się jednak wyciszyć. Strona ukraińska zwraca natomiast uwagę, że w tamtym czasie w niedzielę strażacy gasili pożary, które wybuchły w magazynach w Moskwie i Omsku.

A jeśli to inwazja kosmitów? Byłoby miło. Niech zabiorą Putina w kosmos, jak najdalej, bo na Ziemi wszyscy mają go już dość. My Ziemianie się do niego nie przyznajemy.

Pierścień dymu, a może portal do innego wymiaru rodem z filmu science-ficton "Nowy Początek"? Internauci mnożą teorie spiskowe na temat zjawiska, które można było zaobserwować nad blokami w Moskwie w poniedziałek – pisze Polsat News.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także