18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powiedział to! Totalny kosmos!

Rząd ukrywa kosmitów i wrak UFO? Naukowiec ujawnia

Wojciech Kozicki
28.08.2023  09:31
UFO, kosmici, teorie spiskowe, życie w kosmosie... naukowcy komentują
UFO, kosmici, teorie spiskowe, życie w kosmosie... naukowcy komentują Fot: Shutterstock/FOTOKITA

UFO to nie kosmici i pozaziemska technologia? Doktor Thomas Zurbuchen, pracujący od lat w NASA, skomentował raporty dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających. Za NOL-e odpowiadają Chińczycy? A może rząd USA jednak ukrywa wraki statków kosmicznych?

Temat UFO budzi kosmiczne emocje. Raport Pentagonu, wycieki informacji o rządzie USA szykującym procedury dot. spotkania, tajemnicze sygnały z kosmosu… a może to wszystko wielka podpucha i rzekomi pozaziemscy przybysze pochodzą z Ziemi? Doktor Thomas Zurbuchen z NASA przeanalizował setki raportów dotyczących niezidentyfikowanych obiektów latających i miłośnicy UFO mogą być rozczarowani…

UFO, kosmici i teorie spiskowe. Rząd USA ukrywa pozaziemskie technologie?

Zdaniem naukowca, spotkania pilotów z UFO nie mają kosmicznych konotacji. Podejrzewa, że amerykańscy piloci spotykali chińskie balony szpiegowskie. Nie należy jednak takich spotkań ignorować, ponieważ „mogą wyjaśniać wiele niezidentyfikowanych zjawisk".

Nie tylko rozmawiałem z pilotami, ale rozmawiałem z osobami, które coś zaobserwowały i były naprawdę pewne. Naprawdę czułem, że powiedzieli mi swoja subiektywną prawdę. Nie kłamali, nie zmyślali. Myślę, że opowiadali mi, co widzieli — powiedział ekspert. (O2.pl)

Profesor Greg Eghigian z Penn State uważa, że zjawisko UFO jest powiązane z ziemską technologią. Coraz więcej spotkań z tajemniczymi obiektami wynika z rozwoju dronów. Nie wyklucza jednak, że istnieje życie w kosmosie.

Jak w przypadku większości rzeczy w historii, odpowiedź leży raczej w splocie wydarzeń i trendów. Odkrycie przez astronomów tysięcy egzoplanet od lat 90. XX wieku sprawiło, że życie na innych planetach wydaje się bardziej prawdopodobne, niż wcześniej sądzono, a rozwój dronów przyczynił się do gwałtownego wzrostu liczby obserwacji UFO - powiedział Greg Eghigian (Daily Mail).

Tymczasem dr Rudolph Schild, astrofizyk z Centrum Astrofizyki w Harvard-Smithsonian, uparcie twierdzi, że kosmici istnieją, UFO to obiekty kosmiczne, a rząd USA ukrywa wraki statków kosmicznych. Ma nawet badać zwłoki kosmitów.

Oni wszyscy chyba nie wiedzą, co się dzieje w Sejmie  w Warszawie. To jest dopiero totalny kosmos i dziwne formy życia nie z tej ziemi!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje