18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samolot Wizzair z Gdańska uderzony przez piorun

Redakcja
03.01.2019  14:41
Samolot Wizzair i lądowanie na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo. Lot  z Gdańska do Norwegii miał problemy po starcie, następiło uderzenie pioruna w samolot.
Samolot Wizzair i lądowanie na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo. Lot z Gdańska do Norwegii miał problemy po starcie, następiło uderzenie pioruna w samolot. Fot: Shutterstock/Giannis Papanikos

Lot z Gdańska do Norwegii. Pasażerowie przeżyli chwile grozy. Samolot nie doleciał do Stavanger. Piloci zawrócili, ale nie było to lądowanie awaryjne.

Samolot linii Wizzair wystartował 3 stycznia rano z lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Po 10 minutach lotu w skrzydło maszyny uderzył piorun. Jak podaje trojmiasto.pl, piloci zawrócili i nastąpiło lądowanie w Rębiechowie. Nie było to lądowanie awaryjne.

ZOBACZ TEŻ: Al-Kaida planuje ataki na samoloty w Europie. Nowe metody

Lot już wcześniej był opóźniony o godzinę. Rzecznik prasowy lotniska w Gdańsku Michał Dargacz poinformował, że nie było to lądowanie awaryjne. Samolot przechodzi obecnie serwis.

Samolot kontra piorun

W sieci niedawno znalazło się nagranie wideo z kabiny myśliwca bojowego. Widać na nim, jak piorun uderza w samolot. Można też zobaczyć reakcję pilota.

ZOBACZ TEŻ: Groźna bakteria w samolotach. Nie dotykajcie tych miejsc!

Katastrofy lotnicze - WIDEO: