18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stosunkowo udane święta

Seks na Gwiazdkę. Oto najciekawsze świąteczne pozycje

20.12.2019  16:32
Pozycja seksualne na święta - erotyczny prezent pod choinkę?
Pozycja seksualne na święta - erotyczny prezent pod choinkę? Fot: Facebook/Art, SEX & Shoes

Zima. Za oknem śnieg i mróz. Można się jednak rozgrzać w znacznie ciekawszy sposób niż pijąc grzańca lub wigilijny barszcz. Święta to przecież czas miłości. Są znakomitą okazją, by wzbogacić repertuar erotycznych wygibasów i popracować nad świąteczną Kamasutrą. Oto propozycje jak najlepiej uprawiać seks w święta. Okazuje się, że przy wigilijnym stole można robić ciekawsze rzeczy, niż jedzenie karpia...

W Boże Narodzenie warto wyjść z łóżka i kochać się w nietypowych miejscach. Serwis ofeminin.pl sugeruje, by figlować pod choinką lub przed kominkiem. Proponuje również puszczenie wodzy fantazji i uprawienia seksu w odjechanych pozycjach, np. na sanki. Zamiast u Mikołaja można usiąść u partnera na kolanach i dać mu zaskakujący upominek.

Najlepsze seks pozycje na święta

Klasyczny „piesek” może na okres świąt stać się pozycją „na refinera”. Trzeba jedynie założyć świąteczne czapki z porożem. Potem wystarczy już tylko wystartować i dostarczyć „prezenty”. W tym wypadku najlepsze dostaną ci niegrzeczni. Rózgi również wchodzą w grę. Ciekawą opcją wydaje się pozycja „Trzymaj lejce”. Mężczyzna musi jednak umieć zrobić mostek i wytrzymać ciężar dosiadającej go kobiety.

Portal „AskMen.com” proponuje tematyczne zabawy, np. ”w dół komina”, czyli seks analny z przyrządem. Podsuwa również pomysł na „Jingle Balls”. Należy obtoczyć "wiecie co" w lukrze na babkę i poczęstować ukochaną takim „smakołykiem”. Chociaż na stole czeka dwanaście tradycyjnych potraw, wigilijną wieczerzę można zacząć od deseru.

Religia, stres, masturbacja

Seksuolog profesor Zbigniew Izdebski twierdzi, że seks działa relaksująco i jest remedium na stres. W święta czasem ciężko jednak znaleźć czas i ochotę na figle. Teściowa za ścianą, pierogi do ulepienia, karp w wannie. Nie należy jednak unikać żadnej okazji na miłość jeśli takowa się nadarzy.

Oczywiście seks może być w święta radosny, ale problem seksualności ma w tym czasie różne oblicza. Czasami, jak jedziemy do rodziny i mamy nawet ochotę na seks, to z kolei nie mamy, gdzie go uprawiać – powiedział profesor Izdebski (natemat.pl).

Serwis polki.pl zaleca kontakty seksualne w święta. Pozwolą rozładować negatywną energię. Jeśli brakuje czasu na numerek, pomoże także masturbacja. Nie trzeba do tego wyszukanych gadżetów. Okazuje się, że czekoladowy Mikołaj ma bardzo praktyczny kształt.

Strona proponuje nawet zabawę podczas kolacji wigilijnej. Pod świątecznym stołem może sporo się wydarzyć. Wystarczy nie zakładać bielizny.

Penetracja w święta jest moralnie problematyczna dla wielu katolików. Zdają sobie pytanie czy wypada kopulować, gdy ma narodzić się Jezus Chrystus w stajence. Wątpliwości rozwiał ksiądz Marek Dziewiecki w wywiadzie dla SE.pl. Powiedział, że każda okazja, nawet w Wigilię, jest dobra do okazywanie miłości.

Ciąża w święta?

Kościół katolicki nie zakazuje oficjalnie komunikowania miłości w małżeństwie. Oczywiście, zgodnie z jego wytycznymi, należy unikać środków antykoncepcyjnych.

Okazuje się, że niektórzy wręcz czują się zobligowani, by baraszkować w okresie świątecznym. W ramach brytyjskiej kampanii „Time To Talk” aż jedna czwarta nastolatków w wieku 13-17 lat przyznała, że czuje taką presję. Okres od grudnia do stycznia najbardziej sprzyja nastoletnim ciążom.

Czytaj także