18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepis na sukces

Seks zachowa Cię w zdrowiu tej jesieni

15.11.2022  16:12
Seks lekiem na całe zło
Seks lekiem na całe zło Fot: maradon 333/Shutterstock

Bez seksu by nas nie było. Może warto czasem wrócić do gorących korzeni naszego istnienia i w ten sposób poprawić sobie nastrój? Gwarantujemy, że to działa!

Seks potrafi być niezwykle przyjemnym elementem dnia. Czemu go sobie odmawiać, kiedy za oknami zimno, ponuro i nieładnie? Polacy wiedzą, jak poprawić sobie nastrój i dlatego częstotliwość współżycia wzrasta w naszym kraju właśnie na jesieni.

To nie gorące lato, ale kubek ciepłej czekolady działa na nas jak afrodyzjak. Co ciekawe, jesienią oglądana jest największa ilość komedii romantycznych. Pragnienie ciepła i bliskości wpływa na wzrost aktywności seksualnej obu płci. 

Seks na jesieni to codzienność Polaków

Dlaczego tak się dzieje? Jesienią u obu płci wzrasta poziom testosteronu. Hormon ten jest współodpowiedzialny za odczuwanie pociągu fizycznego, powoduje wzrost libido. Teraz wszystkich roznosi ochota na seks!

Co ciekawe, jesienią kobiety stają się bardziej atrakcyjne dla płci przeciwnej. Być może dzieje się tak dlatego, że w tę porę roku odkrywają one znacznie mniej ciała niż latem. Taki damski, jesienny ubiór pobudza męską wyobraźnię.

To i podwyższony poziom testosteronu u mężczyzn sprawia, że kobiece ciała jesienią uważane są za bardziej atrakcyjne. Pozostaje więc tylko wskakiwać do łóżka i cieszyć się ciepłem drugiej, ukochanej osoby.

Jeśli jeszcze nie macie drugiej połówki, to jesienne randkowanie może być również wyjątkowo przyjemne.

Czytaj także