18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sławomir i nowy teledysk. "Halo, policja! Zgwałciłem replay"

Redakcja
29.10.2018  10:19
Sławomir "Nic się nie stało" - nowy teledysk - będzie hit jak "Miłość w Zakopanem"?
Sławomir "Nic się nie stało" - nowy teledysk - będzie hit jak "Miłość w Zakopanem"? Fot: youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir Zapała ma koncie liczne piosenki i hity. Teledyski na YouTube osiągają nawet 178 milionów wyświetleń. Ukazał się właśnie nowy klip do utworu „Nic się nie stało”. Czy będzie to przebój jak „Megiera”, "Ni mom hektara", czy „Miłość w Zakopanem”?

Piosenka tak naprawdę nowa nie jest. Kto zna koncerty Sławomira, ten zapewne słyszał już „Nic się nie stało”. Tekst piosenki to wyjaśnienie, dlaczego "nowa" płyta i jej nagrywanie tak się opóźniły. Teraz do utworu pojawił się nowy teledysk. Pokazuje Sławomira z żoną prywatnie.

ZOBACZ TEŻ: Sławomir nago! Penis gwiazdy rock polo na Instagramie

Wakacje w Tajlandii

W nowym wideo widzimy Sławomira na egzotycznych wakacjach w Tajlandii. Towarzyszą mu dziecko i żona Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Nie brakuje takich atrakcji jak nurkowanie, taniec na plaży, a to wszystko w rytmie reggae.

Jak podaje disco-polo.info, piosenka znana jest już od dawna. Ukazała się na płycie „The Greatest Hits”. Niektórzy uważają to za odgrzewanie kotletów, a kompozycji zarzucają brak emocji.

Halo, policja! Zgwałciłem replay! – napisał radek1203. (youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)

Mamo, nie zamiataj. Sławomir już to zrobił – skomentował PegiRaj. (youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo)

ZOBACZ TEŻ: Sławomir - zarobki i pieniądze - czy to już Lewandowski muzyki?

Sławomir - "Nic się nie stało" - nowy teledysk:

Sławomir - "Miłość w Zakopanem":

Przeczytaj więcej
Komentarze