18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Chinach

Spadł DESZCZ ROBAKÓW! "Koniec świata jest bliski"

Wojciech Kozicki
09.03.2023  15:33
Spadł DESZCZ ROBAKÓW! "Koniec świata jest bliski" [WIDEO]
Spadł DESZCZ ROBAKÓW! "Koniec świata jest bliski" [WIDEO] Fot: Twitter

Chiny. W Pekinie rozgrywają się sceny rodem z filmów science fiction i horrorów katastroficznych. Chińskie władze ostrzegają przed deszczem robaków i zalecają używania parasola.

Deszcz robaków w Chinach. Jak widać na nagraniach wideo, z nieba spadają chmary owadów. Zasypują ulice i samochody. Chińskie władze ostrzegają mieszkańców w Pekinie, by nie wychodzili z domu bez parasola. Nie podano oficjalnego wyjaśnienia tego dziwnego zjawiska meteorologicznego. 

Deszcz robaków w Chiach. Wiatr czy koniec świata?

Nieoficjalnie podano, że owady zostały wcześniej porwane przez wiatr. Czasopismo naukowe "Mother Nature Network" wyjaśnia, że „deszcz robaków w Pekinie mógł nastąpić po intensywnej burzy". W internecie nie braku jednak komentarzy, że to zapowiedź końca świata i znaki apokalipsy. Czy to rzeczywiście biblijna szarańcza?
 

Niektórzy sugerowali, że mogą to być kwiaty topoli, bardzo popularnego drzewa Chinach. Kwiaty te są pełne nasion i kiedy opadają, często są mylone z gąsienicami – podaje Polsat News.

Jak przypomina Daily Star,  podobny „deszcz robaków” w 2011 robaków spadł w Szkocji.

Czytaj także