18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie wiemy co to jest"

Spotkanie z UFO nagrane. Pentagon ujawnia WIDEO

Wojciech Kozicki
21.04.2023  18:48
Spotkanie z UFO nagrane. Pentagon ujawnia WIDEO
Spotkanie z UFO nagrane. Pentagon ujawnia WIDEO Fot: YouTube screen

Pentagon ujawnił kolejne nagrania wideo z UFO.  Tym razem niezidentyfikowany obiekt latający został nagrany na Bliskim Wschodzie przez amerykańskiego drona. Czy to kosmiczna technologia?

Nagranie wideo z UFO. Pentagon w środę na senackiej Komisji ds. Sił Zbrojnych ujawnił tajne nagranie z niezidentyfikowanym obiektem latającym. Został dostrzeżony przez amerykańskiego drona na Bliskim Wschodzie w strefie konfliktu. Nagranie zostało wykonane w 2022 roku.

Nagranie spotkania z UFO. Pentagon ujawnia WIDEO

Dr Sean Kirkpatrick z nowo utworzonego w Pentagonie Biura Rozwiązywania Wszelkich Anomalii (ang. All-domain Anomaly Resolution Office, AARO) oświadczył, że nie udało się ustalić pochodzenia obiektu, a jego identyfikacja jest niemożliwa. Podkreślił, że nie stanowił zagrożenia dla amerykańskich sił powietrznych.

Okazuje się, że to „spotkanie z UFO” nie jest odosobnionym przypadkiem. Kirkpatrick ujawnił, że  w sumie takich spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi zgłoszono 650. Uspokaja, że nie ma dowód, iż którykolwiek z nich pochodził z kosmosu.

Pentagon podejrzewa, że niektóre UFO mogą być balonami pogodowymi albo śmieciami z kosmosu. Niektóre mogą być zjawiskami naturalnymi.

AARO nie znalazło jak dotąd żadnych wiarygodnych dowodów na aktywność pozaziemską, pozaziemską technologię czy obiekty, które łamią znane nam prawa fizyki – wyjaśniłSean Kirkpatrick.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Spotkanie z UFO. Pentagon ujawnia nagranie WIDEO

logo Tu się dzieje