18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa przepowiednia

Straszna przepowiednia jasnowidza. Wie, kiedy w Polsce będzie wojna

24.03.2023  14:09
Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego
Najnowsza przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego Fot: YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Najsławniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się ze światem śmiertelników nową, przerażającą wizją. Tym razem wskazał, jakie polskie miasto będzie zagrożone.

Krzysztofie Jackowski, Krzysztofie Jackowski, podziel się z nami swą wiedzą zza kulis materialnego królestwa. My nagrodzimy cię dukatami, kadzidłami i wieczną chwałą. Jeśli tych zabraknie, damy ci kliki na YouTubie i tajemnicze nagłówki. Tym razem nas wysłuchałeś i podzieliłeś się nową, niezwykłą wizją. Dziękujemy!

Krzysztof Jackowski to bodaj najsławniejszy polski jasnowidz dzisiejszych czasów. Wielokrotnie i regularnie dzieli się z Polską swoimi przepowiedniami. Czy to na swoim kanale na YouTube, czy w mediach, próbuje przekazać nam wiedzę o tym, co może się wydarzyć w bliższej i dalszej przyszłości.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

Tym razem Krzysztof Jackowski rozprawiał o sprawach dotyczących wojaczki. Związane jest to z wizytą przewodniczącego Xi Jinpinga w Rosji. To jego zdaniem zły znak, który może wskazywać na to, że wojna jeszcze bardziej rozgorzeje, a nawet rozleje się na inne kraje. Zachód, jak sądzi Krzysztof Jackowski, nie chce, aby konflikt rozprzestrzenił się dalej, ale do tego dążyć mogą Chiny i Rosja. Oczywiście w takim wypadku, Polska się nie ustrzeże.

W Polsce zacznie się mówić bardzo poważnie o włączeniu się w ten konflikt. Będziemy szykowali się do wojny. Jest przygotowany plan. Jeżeli nastąpi nasilenie ataków Rosji na Ukrainę, w Polsce zostanie wdrożony plan, Polska będzie miała pewne zadanie. Wtedy zorientujemy się, czy nam się to podoba, czy nie, że możemy być wciągnięci w to wszystko

- zawyrokował człuchowski profeta.

Dalej człowiek, który twierdzi, że widzi przyszłość mówi o tym, że w Polsce zostaną wyodrębnione strefy z różnymi stopniami bezpieczeństwa. Na ulicach będzie wojsko i policja, które będą pilnować porządku. W najgorszych miejscach w Polsce policja ma być nawet upoważniona do przejmowania samochodów obywateli

Mam wrażenie, że nasz kraj ma oferowane po cichu wsparcie od innych krajów. To wsparcie jest teoretyczne

- sądzi Jackowski.

Krzysztof Jackowski wskazał dwa polskie miasta

Krzysztof Jackowski zobaczył także to, co stanie się z dwoma polskimi miastami. Przemyśl ma być niezwykle ważnym punktem konfliktu już w czerwcu, a pojawić się tam mają grupki żołnierzy.

Tam będzie jakiś ważny punkt, ogniwo. Kojarzy mi się czerwiec i grupki wojsk na ulicach

- przebąknął złowieszczo wieszcz.

Natomiast ma wspaniałe wieści dla Szczecina i szczecinian – to miasto będzie bezpieczne.

Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta

- ocenił Krzysztof Jackowski.

A więc zalecamy wszystkim przemyślanom, aby przenieśli się do Szczecina. I już po kłopocie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także