18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znajdą UFO i statek kosmiczny?

Ujawnią tajemnice Strefy 51. Mają szalony plan

Wojciech Kozicki
13.07.2019  12:28
Strefa 51 - tajemnice i fakty o UFO będą ujawnione siłą?
Strefa 51 - tajemnice i fakty o UFO będą ujawnione siłą? Fot: Facebook

Strefa 51, czyli słynna baza wojskowa w Nevadzie, to od kilkudziesięciu lat tajemnice jak z serialu "Strager Things", domysły i teorie spiskowe. Czy rząd USA ukrywa tam UFO? Wkrótce prawda może wyjść na jaw.

Strefa 51 (Area 51, Groom Lake) to wyjątkowo tajemnicze miejsce. W grach i filmach pojawiają się teorie, że rząd USA ukrywa tam UFO, kosmiczne technologie, a może nawet powstaje tam tajna broń. Być może teorie spiskowe wkrótce nie będą potrzebne. Łowcy UFO mają plan, jak sprawdzić, co jest w strefie 51. Dowiemy się, czy naprawdę ukryto tam statek kosmiczny z Roswell?

Strefa 51

Pojedyncze osoby nie mają szans, by wejść do bazy wojskowej. Jest ona strzeżona przez wojsko, ogrodzona drutem kolczastym, a służby mają uprawienia, by strzelać do ciekawskich, którzy zapędzą się za daleko. To dlatego łowcy UFO chcą 20 września 2019 roku przeprowadzić prawdziwy szturm na bazę.

W internecie powstało wydarzenie "Storm Area 51, They Can't Stop All of Us". Już kilkaset tysięcy osób zadeklarowało, że razem spróbuje wejść do tajnej bazy. Czy żołnierze otworzą ogień do 600 tys. osób?

Spotkamy się w turystycznej atakcji Area 51 Alien Center i ustalimy jak dostaniemy się do środka. Zobaczmy tych ich kosmitów.  Będziemy szybsi od ich pocisków? – napisali organizatorzy wydarzenia na Facebooku.

Co jest w Strefie 51? Teorie i tajemnice:

Strefa 51 - tak się kończy wjazd na teren rządowy:

Czytaj także