18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Proroctwo o Polakach

Święta Łucja i przepowiednie o Polsce. Przetrwamy koniec świata?

24.02.2023  14:30
Święta Łucja i przepowiednie o Polsce. III wojna światowa
Święta Łucja i przepowiednie o Polsce. III wojna światowa Fot: Shutterstock/fotorince

Święta Łucja i przepowiednia dla Polski. Katolicka proroczka w swoich wizjach i proroctwach widziała przyszłość świata oraz Polski. Czeka nas III wojna światowa i koniec świata? Okazuje się, że apokalipsę w 2023 roku może przetrwać tylko Polska!

Święta Łucja to katolicka prorok i wizjonerka. Urodziła się 28 marca 1907 r. w Aljustrel, a zmarła 13 lutego 2005 r. w Coimbrze. Lucia de Jesus dos Santos twierdziła, że ukazała jej się Matka Boska. W wieku 10 lat  była świadkiem uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe objawień maryjnych w Fátimie w 1917 roku. Z tymi objawieniami związane są Tajemnice fatimskie.

Wizje i przepowiednie świętej Łucji

Z tego powodu zdecydowała się wstąpić do zakonu i poświęcić swoje życie Bogu. W 1925 r. wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr św. Doroty w Vilar, a w 1948 r. za specjalnym pozwoleniem papieża Piusa XII Łucja odeszła ze zgromadzenia św. Doroty i wstąpiła do zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coimbrze.

Święta Łucja - III wojna światowa i przyszłość Polski

Święta Łucja miała doznawać wielu różnych wizji. Jej słowa i treści objawień fatimskich mrożą krew w żyłach. Siostra zakonna miała doznać także objawienia w kwestii przyszłości świata, a ta jawi się tragicznie.

Jak podaje Onet, święta Łucja zostawiła po sobie przepowiednie i proroctwa na 2023 rok. Zdaniem siostry zakonnej, Rosja może napaść na Chiny. Co gorsza, „zginą miliony ludzi, a  przywódcy”.

W konsekwencji zniszczeniu ulegną również niektóre regiony Europy. Ucierpieć ma Holandia, Dania, Niemcy, Szwajcaria, a nawet północne Włochy. Ludzie wpadną w panikę, będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się, aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. — Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać – wieszczyła święta Łucja.

Okazuje się, że kiedy wybuchnie III wojna światowa, tylko Polska przetrwa. Stanie się filarem odradzającej się Europy.

W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem bożym. Polska w swoich granicach będzie realizować prawo boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedliwości, zbrodni i bezprawia – przepowiedziała święta Łucja.

Co ciekawe, w wizjach i przepowiedniach innych mistyków, Polska również przedstawiona jest jako kraj, który przetrwa III wojnę światową i będzie odgrywał kluczową rolę dla przyszłej Europy.

logo Tu się dzieje