18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma cwaniaka nad szczeciniaka

340 zł za "luksusy" w Sczecinie. Wynajmują miejsce do spania na balkonie

05.06.2019  14:35
W Szczecinie można wynająć do spania balkon
W Szczecinie można wynająć do spania balkon Fot: OLX/Shutterstock

W serwisie OLX pojawiło się ogłoszenie o wynajmie "małego pokoju do spania". Za 340 złotych właściciel oferuje do mieszkania balkon.

Jak otrzymać tytuł cwaniaka miesiąca? Właściciel mieszkania przy ulicy 26 Kwietnia na osiedlu Kaliny w Szczecinie ma na to ogromne szanse. Na portalu OLX pan Tomasz zaoferował właśnie wynajem miejsca do spania. Na balkonie, za 340 złotych.

Witam mam do wynajęcia mały pokoik do spania zrobiony z balkonu w mieszkaniu 3 pokojowym na os. Kaliny w Szczecinie - napisał.

Z dalszej części ogłoszenia dowiemy się, jakie luksusy czekają na potencjalnego nabywcę

W pokoju można tylko spać a dzień spędzać w dużej Kuchni około 18m2 z dostępem do TV, dużym wypoczynkiem, W przedpokoju duża szafa typu Komandor zamykana na klucz do dyspozycji. Cena 340zl z opłatami, mieszkanie po remoncie

- kusi ogłoszeniodawca.

tenor

Dla studenta albo Ukraińca

Kim trzeba być, by zdecydować się na taką ofertę? Pan Tomasz wie, kto się na balkonie odnajdzie. Najlepiej, by była to osoba pracująca i mocno zajęta - tak, by nie musiała zbyt długo w mieszkaniu (albo raczej na balkonie) przebywać. Klitka za 340 złotych idealna będzie też dla Ukraińców.

Balkon do wynajęcia w Szczecinie
Balkon do wynajęcia w Szczecinie
Przeczytaj więcej
Komentarze