18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Danie jak z horroru

Szczur w zupie! Słynna restauracja zamknięta [WIDEO]

Wojciech Kozicki
17.03.2023  10:50
Szczur w zupie. Słynna restauracja zamknięta [WIDEO]
Szczur w zupie. Słynna restauracja zamknięta [WIDEO] Fot: Album Online/East News, Instagram

Chińska kuchnia, azjatyckie dania i szczur w zupie. Popularna restauracja w Nowym Jorku została zamknięta. Obrzydliwe wideo z koreańskiej knajpy Gammeeeok trafiło do internetu. Niby szczur w zupie, ale ktoś próbuje podłożyć komuś świnię?

Azjatycka kuchnia i afera w koreańskiej restauracji w Nowym Jorku. Eunice Lucero-Lee i jej mąż zamówili na Manhattanie na wynos sogogi gukbap. Pikantna zupa z wołowiną miała jednak zaskakującą i obrzydliwą wkładkę mięsną. W zupie znaleźli martwego szczura.

 Szczur w zupie, restauracja w...

Para udostępniła w internecie wideo i zdjęcia szczurzej zupy. Po konsultacjach z prawnikami, zdecydowali się pozwać właściciela restauracji. Zgłosili sprawę do Departamentu Zdrowia w Nowym Jorku.

Tymczasem właściciele restauracji twierdzą, że kobieta oraz jej mąż domagali się od nich zapłaty kilku tysięcy dolarów odszkodowania za nieujawnianie sprawy. Twierdzą, że to niemożliwe, by tak wielki gryzoń znalazł się w zupie i opakowaniu na wynos. Udostępnili nagranie wideo, na którym widać jak pracownik restauracji nalewa porcję zupy dla Eunice Lucero-Lee i jej męża.

Kontrola restauracji. Jedzenie groźne dla zdrowia

Urzędnicy po kontroli zdecydowali, że restauracja została zamknięta. Okazuje się, że wcześniejsze kontrole lokalu gastronomicznego również zwracały uwagę na niebezpieczny stan sanitarny. W sprawę zaangażował się nawet rzecznik burmistrza Nowego Jorku, zapowiadając walkę z niebezpiecznym jedzeniem i restauracjami.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Szczur w zupie. Obrzydliwa kuchnia azjatycka [WIDEO]

Czytaj także