18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca gra komputerowa. Jezus z Hitlerem zabijają gejów i feministki

Redakcja
17.12.2018  11:59
Brutalna gra komputerowa przypominające Grang Theft Auto (GTA) - „Jesus Strikes Back: Judgement Day” . Gracze grają jako Jezus, Trump, Putin, Napoleon i Hitler
Brutalna gra komputerowa przypominające Grang Theft Auto (GTA) - „Jesus Strikes Back: Judgement Day” . Gracze grają jako Jezus, Trump, Putin, Napoleon i Hitler Fot: .jesusstrikesback.com

Kontrowersyjna i brutalna gra komputerowa „Jesus Strikes Back: Judgement Day” wywołała burzę. Wkrótce premiera, a w internecie zawrzało. Gracze mogą wcielić się w takie postacie jak Jezus, Hitler i Donald Trump. Celem jest m.in zabijanie gejów i pokonanie New World Order.

„Jesus Strikes Back: Judgement Day” najpierw będzie udostępnione w styczniu 2019 roku jako wersja testowa gry. Gracze będą mogli strzelać do feministek i homoseksualistów. Jak podaje radiozet.pl, twórcy gry nie uważają swojego produktu za wyjątkowo kontrowersyjny. Ich zdaniem nie różni się od innych gier, w których można realizować nienawistne i skrywane fantazje.

Portal oneangrygamer.net informuje, że fabuła osadzona jest w zdegenerowanym świecie po apokalipsie, w którym rządzą radykalny socjalizm i religijny fanatyzm. Jezus próbuje wszystko naprawić, ale samym słowem nie może wygrać z New World Order. Chwyta więc za broń. Pomagają mu Adolf Hitler, Donald Trump, Mussolini, Jinping, Putin i Napoleon.

To podnosząca na duchu opowieść o nietypowej grupie przyjaciół działającej w zwariowanym świecie. To gwarantowana zabawa dla całej rodziny - informują twórcy gry na swojej stronie internetowej.

Przeciwnicy w grze komputerowej

Jezus i jego ekipa stają do walki. Ich przeciwnicy to Antifa, feministki, socjaliści, nielegalni imigranci lekarze, terroryści, „tęczowa rzesza”. Głównym przeciwnikiem ma być boss o imieniu RFNBGFPHB. Określono jest jako radykalną istotę „non-binary gender fluid pansexual humanoid berserker”.

ZOBACZ TEŻ: Katolicka odpowiedź na "Pokemon GO". Zbierz wszystkich świętych

„Jesus Strikes Back: Judgement Day” - szokująca gra komputerowa:

Przeczytaj więcej
Komentarze