18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Astrologia i miłość

TE znaki zodiaku są najlepsze w łóżku? "Mega libido"

16.05.2023  17:45
TE znaki zodiaku są najlepsze w łóżku? "Mega libido i płodność"
TE znaki zodiaku są najlepsze w łóżku? "Mega libido i płodność" Fot: Victoria and Albert Museum/Victoria and Albert Museum/East News, Rex Features/RICHARD FITZGERALD

Czy znaki zodiaku mają wpływ na seks i libido? Okazuje się, że istnieje powiązanie między aktywnością seksualną, a astrologicznymi znakami zodiaku. Z którym znakiem zodiaku jest najciekawiej w łóżku? A może to jedynie sterotypy?

Seks i astrologia? Zdecydowanie tak. Okazuje się, że astrologia wyróżnia znaki zodiaku charakteryzujące się najwyższym libido, a niektóre wręcz nieustannie czują seksualne napięcie. Przykładem może być skorpion, charakteryzujący się wysokim popędem seksualnym, a nawet skłonnościami do perwersji.

Skorpion (23.10 - 21.11)

„Elle” przypomina, że osoby spod znaku skorpiona już starożytna astrologia opisywała jako czujące największe potrzeby prokreacji i mające najwyższą płodność. Opisano skorpiony jako najpierw zakochujące się w intelekcie, lojalne, zmysłowe, a w łóżku przekraczające seksualne tabu.

Baran (20 marca - 19 kwietnia)

Zodiakalne barany również astrologia określa jako bardzo aktywnych i chętnych kochanków, mających skłonność do dominacji erotycznej, gotowych nawet uprawiać seks w miejscach publicznych. Baran opisywany jest przez astrologię jako osoba z potężnym popędem seksualnym. Barany charakteryzuje też wierność i monogamia.

Barany to prawdziwe demony seksu. Zawsze kipią namiętnością i mają spore potrzeby w tej dziedzinie życia. Są bardzo odważne i chętnie eksperymentują. Nie mają zahamowań i rzadko bywają pruderyjne. Szukają nowości i wprowadzają je do swojej sypialni

- pisze Onet.

Kobiety spod znaku Barana najczęściej lubią pozycję na jeźdźca.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Osoby spod znaku byka również cechuje wysokie libido. Byki jednak są bardziej romantyczne, cierpliwe, preferują długą grę wstępną, masaże erotyczne i stawiają na doznania duchowe. Lubią też być chwalone, w miłości odwdzięczają się stałością, czułością i zrozumieniem. Byki określa się także jako „seksualnych koneserów”, którzy w łóżku są gotowi na walkę o dominację.

Nie wymuszaj na nim szybkiego numerku, bo tylko urazisz jego dumę. Byk jest cierpliwy i hojny. Daj mu czas, a doświadczysz prawdziwej rozkoszy.

- pisze Elle o zodiakalnych bykach.

Strzelec (21.11 - 21.12)

Strzelec to zodiakalny znak ognia. Zodiakalni strzelcy podczas seksu otwierają czakry partnerów, zapewniają psychiczny komfort, ale też potrafią oddzielić romans od związku. Osoby spod znaku strzelca lubią częściej miłość francuską i eksperymentują z pozycjami seksualnymi. Strzelec trafi w czuły punkt nie tylko strzałą Amora.

Lew (23.07 - 22.08) 

Znak zodiaku lew to w astrologii osoba przyciągająca seksualnie innych. Elle podaje, że lwy lubią realizować w łóżku zwariowane scenariusze, są seksualnie kreatywne. Król dżungli wybiera często nietypowe miejsca na seks, lubi eksperymenty w łóżku, ale jest też hojny i może dać więcej niż weźmie.

Seks i znaki zodiaku. Erotyczna astrologia miłości

Jeśli szukamy spokojnego partnera do seksu, dobrym wyborem są zodiakalne raki. Zodiakalne panny są natomiast częściej perwersyjne, wykazują atencję wobec partnera, a w łóżku są bezproblemowe. Wagi wolą jakość od ilości, a do tego ich fantazje erotyczne potrafią zaskoczyć. Koziorożec to seksualne zwierzę stawiające na skuteczność, erotyczną higieniczność, czułość i lojalność. Wodnik ma seksualnie otwarty umysł, okazuje wdzięczność i mocno się angażuje. Ryby ze względu na problemy z samoakceptacją bywają podczas seksu niepewne i nieśmiałe, chociaż w każdej rybie może nagle obudzić się seksualny rekin. Bliźnięta lubią zabawę, preferują gadżety erotyczne i sekasualne wyzwania, więc pozycja na misjonarze szybko je nudzi.

Czy rzeczywiście znak zodiaku świadczy o libido czy to jednak tylko stereotypy? Glamour zwraca uwagę, że „każdy z nas jest miksem znaku słonecznego, akcydentalnego i księżycowego, więc nasze cechy charakteru, temperamenty i upodobania krzyżują się jak pajęcze nici”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źrodło: Elle, Glamour, Onet

logo Tu się dzieje