18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trochę słabo

Tydzień NIESZCZĘŚCIA?! Jaki znak zodiaku będzie miał najgorzej?

22.11.2022  12:48
Tygodniowy horoskop
Tygodniowy horoskop Fot: vetre/Shutterstock

Nieszczęścia chodzą parami? Czasem wydaje się, że tak, a zodiakalne wróżby dają nam tylko więcej do myślenia. Kto ma przechlapane w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy potrafi czasem nam wskazać, w jakim kierunku powinny teraz iść wszelkie nasze działania. Nic dziwnego, że często kątem oka zaglądamy do przepowiedni dla naszego znaku zodiaku. Czasami jednak los nie jest łaskawy. Zawsze pozostaje nam nadzieja na lepsze jutro.

Trudno polegać na samej nadziei, dlatego otworzyły się przed nami odpowiednie czakry i oto jest - horoskop tygodniowy! Każdy znak zodiaku znajdzie dla siebie coś szczególnie interesującego. Sami sprawdźcie, co przygotował dla Was nadchodzący czas. Jeden znak zodiaku będzie niestety, szczególnym pechowcem.

Horoskop tygodniowy: Co nas czeka?

Wytężyliśmy wewnętrzne oko i niczym Krzysztof Jackowski zaczynamy właśnie przepowiadać przyszłość. To niesamowite, co kryje w sobie nasz tygodniowy horoskop - mamy nadzieję, że jesteście gotowi odkryć swoją przyszłość. Nie zawsze będzie ona różowa

Horoskop tygodniowy: Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Musisz bardzo na siebie uważać. Chociaż cały rok 2022 był dla Ciebie łaskawy, to w tym tygodniu czeka na Ciebie masa drobnych błędów, które mogą mieć poważne konsekwencje. Dwa razy sprawdzaj wszystko, co robisz. Ostrożność może Cię uchronić od pecha.

Horoskop tygodniowy: Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Zazwyczaj masz w życiu szczęście i kiedy wszystkie inne znaki dostaną w tym tygodniu dużą łyżkę dziegciu w beczce miodu, Ciebie fortuna oszczędzi. Staraj się jednak mimo wszystko przestrzegać wszelkich zasad ostrożności, żeby nie kusić losu.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta często sprytem wywijają się z różnych nieciekawych sytuacji i tak będzie tym razem. Kiedy cała fortuna sprzysięgnie się, by uprzykrzyć Ci życie - Ty dzięki swojemu intelektowi wyjdziesz z impasu obronną ręką. Tak trzymaj!

Horoskop tygodniowy: Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Rak jest z natury bardzo wrażliwy, dlatego wszelkie niepowodzenia przeżywa podwójnie. Oszczędzaj się w tym tygodniu, dużo odpoczywaj i staraj się nie wychodzić zbyt często do ludzi. Może dzięki temu nic nieprzyjemnego Cię nie spotka.

Horoskop tygodniowy: Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Lew jest przebojowy, ale przebojowość nie zawsze idzie w parze z fartem. To właśnie lew będzie największym pechowcem tego tygodnia. Pamiętaj jednak, żeby zawsze radośnie patrzeć w przyszłość - to może uchronić Cię przed zgorzknieniem. 

Horoskop tygodniowy: Panna (24 sierpnia - 22 września)

Zorganizowana panna odczuje, jak bardzo w życiu może przeszkadzać dezorganizacja niezależna od nas. Nie zawsze wszystko da się zaplanować - czasem los płata nam figle. Właśnie taki tydzień jest teraz przed Tobą.

Horoskop tygodniowy: Waga (23 września - 22 października)

Waga zawsze ma nadzieję na lepsze jutro, ale czasem nie da się wszystkiego ułożyć pod siebie. W tym tygodniu będzie przed Tobą tak wiele wyzwań, że konieczna okaże się nauka odpuszczania. Miejmy nadzieję, że wyjdzie Ci ona na dobre.

Horoskop tygodniowy: Skorpion (23 października - 21 listopada)

Skorpionowi w głowie się nie mieści utrata kontroli. Ten znak zodiaku będzie jednak musiał w tym tygodniu wypuścić lejce z rąk. Kiedy wszystko sprzysięga się przeciwko Tobie - nic nie poradzisz. Musisz po prostu zacisnąć zęby i iść dalej.

Horoskop tygodniowy: Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec tym razem nie ustrzeli tłustego dzika szczęścia. Przed Tobą wyjątkowo trudny tydzień, który skończy się nie najgorzej, ale zacznie zdecydowanie zbyt ciężko. Miejmy nadzieję, że ze wszystkim sobie poradzisz.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Fortuna Cię lubi. Kiedy wszystkie znaki zmagać się będą z niesprzyjającymi okolicznościami tego tygodnia, Ty wyjdziesz obronną ręką ze wszystkich impasów. Tak trzymaj! Nigdy nie można "dawać się" niesprzyjającym okolicznościom.

Horoskop tygodniowy: Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodnik w tym tygodniu będzie musiał postarać się utrzymać na powierzchni. Kolejne niepowodzenia są na tyle przybijające, że trudno sobie wyobrazić, jak wyjść z tego wszystkiego z uśmiechem na ustach. Wierzymy, że dasz sobie radę.

Horoskop tygodniowy: Ryby (19 lutego - 19 marca)

Ryby często płyną z prądem życia i to będzie ich tajemnica, dzięki której przetrwają trudy obecnego tygodnia. Kiedy wszyscy będą narzekać na okrucieństwo losu, ryby poddadzą się mu bez słowa i dzięki temu w kolejnym tygodniu odbiorą istotne profity.