18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosmiczny spisek

Ufolog ma dowód: "kosmici są na Europie". NASA ukrywa bazy UFO?

Wojciech Kozicki
06.09.2019  16:38
Dowód na istnienie kosmitów czy kosmicznie głupia teoria?
Dowód na istnienie kosmitów czy kosmicznie głupia teoria? Fot: YouTube

Czy NASA ukrywa dowody na istnienie UFO i kosmitów? Okazuje się, że wcale nie musimy ich szukać w takich miejscach jak Roswell i Strefa 51. Pewien ufolog twierdzi, że bazy kosmitów znajdują się na Europie (księżyc Jowisza), a amerykańska agencja kosmiczna stara się to ukryć.

Ufolog Scott C Waring twierdzi, że pozaziemska cywilizacja istnieje. Tak, to ten sam samozwańczy ekspert, który niedawno zobaczył Mona Lisę na Marsie. Tym razem twierdzi, że kosmici są obecni na księżycu Europie, a NASA chce to zatuszować. Swoją teorię opiera na zdjęciach księżyca Jowisza, na których zobaczył podejrzane czarne plamy.

Scott C Waring dostrzegł, że plamy na Europie mają kąty proste, kadłuby i otwory, które mogą być wejściami do statków kosmicznych. Co więcej, zdjęcia Europy są czarno-białe, a ufolog twierdzi, że NASA celowo nie publikuje kolorowych fotografii, by utrudnić obserwację i upewnić się, że nikt nie odkryje obecności obcych.

To coś ma 2 długie skrzydła po dwóch stronach. To spore chłopaki – mają po 32 kilometry szerokości – twierdzi Scott C Waring.

Ufolog zwraca również uwagę na liczne anomalie na Europie. Jego zdaniem pod powierzchnią istnieją tunele, w których funkcjonuje pozaziemska cywilizacja. Sądząc po negatywnych komentarzach w internecie, jego teoria nie ma wielu zwolenników i uważają go za niezłego kosmitę...

Dowód na istnienie kosmitów i UFO? - WIDEO:

Czytaj także