18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozebrała się przed kamerą. Uwagę internautów przykuł jeden szczegół

Redakcja
01.02.2018  16:25
Ukrainka chciała zrobić striptiz. Kamera pokazała dużo więcej
Ukrainka chciała zrobić striptiz. Kamera pokazała dużo więcej Fot: Youtube.com/Бездельники

Miał być striptiz, coś poszło nie tak.

Występ Ukrainki wyginającej się do piosenki „Satisfaction” podbił sieć. Kobieta nagrała wideo w obronie studentów Akademii Lotniczej w Uljanowsku. Na nagraniu seksownej blondynki internauci dopatrzyli się jednak wpadki.

Kobieta krąży po mieszkaniu, raz po raz zrzucając z siebie części garderoby. Myje podłogę, odkurza, pierze. Prawdziwa pani domu. W połowie frywolnego wideo można jednak dostrzec coś jeszcze. A raczej kogoś.

W lustrze odbija się dużo mniej urodziwy od głównej bohaterki operator kamery. Jest nim otyły mężczyzna w samych majtkach, który w dłoni trzyma komórkę i podryguje w takt muzyki.

striptiz (2)

Ten szczegół nie umknął uwadze internautów. Większość komentujących była zachwycona.

Dobra robota! Kiedy zobaczyłam Andrzeja, prawie zakrztusiłem się kawą – napisał jeden z internatów pod filmem na YouTubie.

Ty jesteś piękna, ale mężczyzna w lustrze jest po prostu cudowny – komentował inny.

A operator wspiera dzieci z Afryki – brzmiał kolejny głos.

Tego typu filmów pojawia się w sieci coraz więcej. Jak informuje unian.net, internauci solidaryzują się z kadetami z Uljanowska, niejako przekazując wiadomość, że taniec to nic złego.

Wszystko przez film w klimacie sado-maso, za który przyszłych pilotów omal nie wyrzucono ze szkoły. Studenci podrygują na nim właśnie do melodii "Satisfaction" Benny’ego Benassiego. Dyrekcja szkoły oszczędziła im najgorszego, jednak dostali naganę.

Chciała zrobić striptiz. Kamera pokazała dużo więcej:

Nasi sąsiedzi ze wschodu w parodii słynnego klipu:

Przeczytaj więcej
Komentarze