18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwne zjawisko w USA

Policja pokazała WIDEO z UFO! "Kosmici z wielkimi oczami"

Wojciech Kozicki
09.06.2023  15:25
USA. Policja ujawnia nagranie WIDEO z UFO. "Kosmici z wielkimi oczami"
USA. Policja ujawnia nagranie WIDEO z UFO. "Kosmici z wielkimi oczami" Fot: Facebook/Todd Kunz, BASTIEN INZAURRALDE/AFP/East News

Policja w USA ujawniła nagranie wideo przedstawiające UFO. Jak podaje New York Post, kolejne osoby twierdzą, że widziały kosmitów. Opisują również jak wyglądają kosmici, którzy mieli wylądować w Las Vegas. Czy rząd USA coś ukrywa?

USA i UFO w Las Vegas. Policja udostępniła nagranie wideo na którym widać niezidentyfikowany obiekt latający. Mieszkańcy Las Vegas twierdzą, że „widzieli istoty z wielkimi oczami, które nie są ludźmi”, mające ok. 2,5 metra wzrostu.

Mają wielkie oczy, nie potrafię tego wyjaśnić. Wielkie oczy i wielkie usta. Błyszczące, wielkie oczy. Nie są ludźmi. Na 100 proc. nie są ludźmi

- powiedział świadek policji w USA. (Polsat News)

UFO w USA. Kosmici i nagranie WIDEO

Nagranie wideo z UFO zostało zarejestrowane z użyciem kamery policyjnej. Niezidentyfikowany obiekt latający poruszał się niezwykle szybko po nocnym niebie. Policja odebrała zgłoszenia o pojawieniu się dziwnych istot  na posesjach domów. Jak wynika ze zgłoszeń, latających obiektów mogło być kilka w promieniu 150 kilometrów. Niektórzy policjanci zeznali, że „widzieli obiekty na niebie przypominające spadające gwiazdy”.

Jak podaje New York Post, kamera funkcjonariusza z Vegas zarejestrowała tajemniczy obiekt około godziny 23:50 pod koniec kwietnia. Według American Meteor Society jego błysk był widoczny aż w Utah i Kalifornii

- informuje Polsat News.

Coś jest na rzeczy? Amerykańscy naukowcy i służby, w tym Pentagon, coraz częściej mówią o UFO i kosmitach. Co więcej, amerykański rząd oficjalnie przygotowuje specjalne procedury na wypadek spotkania z pozaziemską cywilizacją.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Kosmici i UFO w USA? Policja ujawnia nagranie WIDEO

logo Tu się dzieje