18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepowiednia Amerykanki

Victoria Lueken zobaczyła Jezusa. Zdradził jej przyszłość Polski

19.04.2023  14:57
Victoria Lueken - przepowiednia dla Polski o wojnie z Rosją
Victoria Lueken - przepowiednia dla Polski o wojnie z Rosją Fot: Creative Commons

Victoria Lueken była ważną amerykańską mistyczką z Nowego Jorku. Z jej słowami liczyli się sławni politycy i biznesowe elity USA. Jasnowidząca przewidziała wiele ważnych wydarzeń w historii ludzkości, a niektóre z jej wizji dotyczą Polski.

Niepewni przyszłości zwracamy się ku przepowiedniom z nadzieją, że w ten sposób ustrzeżemy się nadciągającego niebezpieczeństwa. Wiele osób w historii ludzkości, a także i dziś twierdziło i twierdzi nadal, że posiada zdolności nadprzyrodzone, pozwalające na przewidzenie przyszłości. Wystarczy przypomnieć tu sławne widzenia Baby Wangi, Nostradamusa czy Agnieszki Pilchowej. Do tego grona można by również zaliczyć mniej znaną w Polsce Amerykankę – Victorię Lueken.

Victoria Leuken to jedna z najsławniejszych jasnowidzących wszech czasów. Urodziła się w 1918 roku i mieszkała w Nowym Jorku. Już jako młoda dziewczyna zyskała wielką popularność, bo jej przepowiednie okazywały się trafne. Przez to przyciągnęła uwagę amerykańskich elit politycznych i biznesowych. Lueken była zagorzałą katoliczką i swoje wizje czerpała od Jezusa Chrystusa, który ukazywał się jej w widzeniach i do niej przemawiał. Zdarzały się jej również objawienia maryjne, w których miała widzieć apokalipsę.

Victoria Lueken miała trafnie przepowiedzieć między innymi podział Indii w 1947 roku, śmierć Mahatmy Gandhiego, zamach na prezydenta Johna Kennedy’ego czy sukces komunistów w Chinach. W jeden z jej wizji pojawia się nawet temat Polski i jej przyszłości. Victoria Lueken nie ma dobrych wieści dla naszego narodu, a to, co pokazał jej Jezus Chrystus może nas przerazić. Amerykanka widziała bowiem wojnę z Rosją, która zmaże nasz kraj z map świata.

Przepowiednia dla Polski. Czy czeka nas wojna z Rosją?

Victoria Lueken wiedziała, że jej przepowiednia nie zawsze są trafne i gdy przedstawiała je światu, wyraźnie zaznaczała, że nie muszą się spełnić w stu procentach. Mimo to, wiele zdarzeń, które widziała w swoich przepowiedniach, miało ostatecznie miejsce. Natomiast jej wizja, która przyszła do niej w 1983 roku, dotyczy Polski i wciąż czeka na realizację. Miejmy jednak nadzieję, że to jeden z tych rzadkich przypadków, gdy Victoria Lueken się pomyliła.

Otóż 23 marca 1983 roku Jezus Chrystus przekazał Lueken, że Polska zniknie z mapy świata po raz kolejny. Jej przepowiednia jest przerażająca i dotyczy rosyjskiego ataku na nasz kraj.

I ujrzałam kraj. Na granicy tego kraju stali ludzie w mundurach i Pan Jezus powiedział, że to Rosjanie i że Rosja dokona inwazji na ten kraj i podbije go. I Pan Jezus powiedział, że tym krajem jest Polska. Rosjanie wejdą do Polski i zajmą ją. I po tym wszystkim powiedział mi, że ci ludzie otoczą też inny kraj. Widziałam ten kraj – to była Italia. Rosja uderzy na Włochy, ale gdy tam wkroczy, to wtedy ciemności okryją ziemię

- mówić miała Victoria Leuken w 1983 roku (cytat za o2.pl).

Amerykance pokazywała się także Matka Boska, której wizje były jeszcze bardziej złowróżebne. Poprzez widzenia maryjne Victoria Lueken zobaczyła koniec świata.

Dni na waszej Ziemi są policzone. Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna, nie potrzebują się obawiać. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru

- pisać miała Victoria Lueken.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje