18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jasnowidz Gabriel już wie?

Wiadomo już, czy PiS przegra wybory? Przepowiednia Gabriela się spełnia

25.09.2023  20:12
Czy PiS przegra wybory? Jest przepowiednia
Czy PiS przegra wybory? Jest przepowiednia Fot: TomaszKudala/Shutterstock, joshimerbin/Shutterstock

Redakcja RadioZET.pl zapytała jasnowidza Gabriela o to, czy PiS przegra nadchodzące 15 października wybory parlamentarne. Niestety, przepowiednia jest niepokojąca, ale daje pewną nadzieję.

Przepowiednia o PiS zaczyna się spełniać? Kto wygra wybory – przepowiednia o Polsce odpowiada na to pytanie. Redakcja RadioZET.pl zapytała jasnowidza Gabriela o to, czy PiS straci władzę w tych wyborach parlamentarnych. Niestety, odpowiedź wróżbity jest niepokojąca, lecz daje pewną nadzieję.

Co ważne, przepowiednia Gabriela zaczyna się spełniać. Chodzi o marsz, który odbył się w czerwcu w Warszawie i który zorganizowany został przez Donalda Tuska. To prawdopodobnie największa manifestacja polityczna w wolnej Polsce. Setki tysięcy osób zalały Warszawę i przekazało swoje niezadowolenie z władzy Prawa i Sprawiedliwości. Donald Tusk wówczas zapewnił, że nie da umrzeć demokracji. Co głosi przepowiednia o sytuacji politycznej w Polsce?

Czy PiS przegra wybory? Jest ważna przepowiednia, która już zaczęła się spełniać

Jak podaje RadioZET.pl, wedle przepowiedni jasnowidza Gabriela wybory parlamentarne w 2023 roku będą ostrą walką. Politycy mają sięgnąć po nieczyste metody i nieuczciwe środki, a przekroczone zostaną wszelkie zasady. Na początku roku Gabriel mówił, że na wiosnę pojawi się lider, który poprowadzi swoją partię do zwycięstwa. Wtedy nie było jasne, czy mowa np. o Jarosławie Kaczyńskim, Donaldzie Tusku czy może o Jacku Sasinie. Teraz uważa się, że mogła być mowa właśnie o liderze Koalicji Obywatelskiej, który skupił wokół siebie sporą część opozycyjnego elektoratu.

Ten lider to osoba o niezwykłej osobowości, która jest w stanie dać Polakom wiarę w odmianę losu. Natomiast ci, którzy nie ufają partii rządzącej odzyskają nadzieję na lepsze jutro. Przez to wielu Polaków wierzy w porażkę PiS. Choć sondaże pokazują, że to właśnie Zjednoczona Prawica osiągnie najlepszy wynik, nie ma szans na samodzielne rządy. Nawet ewentualna koalicja z Konfederacją może być niewystarczająca do stworzenia rządu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje