18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skandal w Irlandii

Właściciel nie dostał czynszu. Zaatakował najemcę piłą elektryczną

21.04.2023  13:39
Irlandia. Właściciel zaatakował lokatora za brak czynszu
Irlandia. Właściciel zaatakował lokatora za brak czynszu Fot: Twitter @LiqaDr

70-letni właściciel mieszkania w Irlandii, w miejscowości Galway, nie otrzymywał czynszu od dłuższego czasu, ponieważ bank odrzucał czeki najemcy. W końcu przyszedł do mieszkania z piłą elektryczną i rzucił się na lokatora.

W zachodniej części Irlandii, w miejscowości Galway, właściciel mieszkania zaatakował swojego lokatora. Najemca chirurg Muhammed Raheel usłyszał przed swoimi drzwiami piłę elektryczną, a później widział, jak przebija ona jego drzwi. Gdy otworzył drzwi, zauważył, że sprawcą zdarzenia jest wynajmujący, który w tym momencie skierował piłę w jego stronę i groził mu jej użyciem.

Raheel nagrał całe zajście i zamieścił je w internecie. Słychać, jak najemca mówi, żeby właściciel mieszkania nie zbliżał się, bo zadzwoni na policję. Przyczyną wizyty 70-latka był brak opłat czynszu przez dr Raheela.

Najemca, dr Muhammed Raheel pochodzi z Pakistanu, ale mieszka w Irlandii od sześciu lat i prawie cztery lata w obecnej nieruchomości. W rozmowie z mediami przekazał, że próbuje zapłacić czynsz od sierpnia ubiegłego roku. Płatność wciąż wracała, więc odłożył pieniądze na czas, kiedy właściciel prześle dane nowego konta

- opisuje sytuację „The Sun”, które cytuje na swojej stronie gazeta.pl.

Wynajmujący zmienił bank wiele miesięcy temu. Nie poinformował lokatora

To już drugi raz, gdy doszło do groźnego zdarzenia z udziałem 70-letniego właściciela nieruchomości. W marcu dr Raheel musiał wyjść z sali operacyjnej, gdy zadzwoniła jego żona. Powiedziała, że boi się o siebie i dwójkę ich dzieci. Wówczas sprawą zajęła się policja.

Wynajmujący lokal 70-latek został aresztowany na podstawie ustawy o przestępstwach przeciwko osobie bez skutku śmiertelnego z 1997 roku. Obecnie trwa dochodzenie.

Właściciel mieszkania potwierdził później, że czeki nie dochodziły do niego, ponieważ zmienił bank. Nie poinformował o tym jednak najemcy lokalu.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje