18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworne poparzenia

Włożyła jajka do mikrofalówki. Wybuchły jej w twarz [ZDJĘCIA]

16.08.2019  13:08
Włożyła jajka do mikrofalówki. Wybuchły jej w twarz [ZDJĘCIA]
Włożyła jajka do mikrofalówki. Wybuchły jej w twarz [ZDJĘCIA] Fot: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER

Pewna kobieta została potwornie poparzona po tym, jak zdecydowała się na osobliwy eksperyment kulinarny. Jajka z mikrofalówki wybuchły jej w twarz. 

Bethany Rosser zdecydowanie nigdy nie zapomni tej lekcji. Kobieta pewnego poranka postanowiła przygotować sobie na śniadanie jajka. Włożyła je do mikrofalówki, nie wiedząc, jaką krzywdę zrobi sobie tym nieroztropnym zachowaniem.

22-latka najpierw sprawdziła w internecie, czy faktycznie można ugotować jajka w mikrofalówce. Według "wiedzy" internautów na forach - było to możliwe, o ile do wody wcześniej doda się soli. Utwierdzona w przekonaniu, że to świetny pomysł, Bethany wstawiła jedzenie do kuchenki. 

Ciężkie poparzenie

Gotowała jajka przez sześć minut w urządzeniu o mocy 900 W, a następnie wyjęła je z kuchenki mikrofalowej, aby ostygły. Kiedy zajrzała do ostawionego naczynia - wybuchły one z impetem, oblepiając swoją wrzącą zawartością twarz dziewczyny.

Najbardziej ucierpiało oko Bethany - spuchło do niewyobrażalnych rozmiarów i praktycznie nic na nie widziała. 

To było tak przerażające przeżycie, że nigdy tego nie zapomnę. Czułam, jak moja skóra się odrywa. Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona – trzęsłam się i płakałam. Wypadek był bez wątpienia najgorszym dniem w moim życiu. Do tego dowiedziałam się, że nie tylko ja z mojego otoczenia w podobny sposób chciałam ugotować jajka. Jednak tylko mnie spotkało coś takiego. Jestem zła na siebie i na to, co przeczytałam w Internecie. Błagam, nie powtarzajcie mojego błędu - apeluje dziewczyna. 

Bethany przed i po wypadku

Facebook
Facebook Fot: Facebook
Facebook
Facebook Fot: Facebook

Zawsze bierzcie poprawkę na to, co możecie wyczytać w internecie.

Przeczytaj więcej
Komentarze