18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na Bennu są ślady obcych?

Wraki statków kosmicznych na asteroidzie

26.03.2019  18:32
Niektórzy uważają, że na Bennu są ślady obcych
Niektórzy uważają, że na Bennu są ślady obcych Fot: NASA

Asteroida Bennu już wielokrotnie pojawiała się w informacjach dotyczących kosmosu. Tym razem jeden z ufologów twierdzi, że na jej powierzchni odnalazł ślady obcej cywilizacji.

Miłośnicy teorii spiskowych mogą już zacząć zacierać ręce, gdyż przed nimi kolejne przypuszczenia, które mogą odmienić losy świata.

Statki kosmiczne na asteroidzie?

Ufolog Scott C. Waring przyjrzał się dokładnie zdjęciom asteroidy Bennu i stwierdził, że widać na nich szczątki statków kosmicznych i budynki pozaziemskich cywilizacji. Jego zdaniem teorię te potwierdza fakt, że NASA wysłała sondę by przyjrzała się asteroidzie, co wcale nie jest przypadkowym wyborem. Ufolog na poparcie swojej tezy przedstawił zdjęcia Bennu zrobione przez sondę Osiris-Rex, na których zaznaczył kształty, które jego zdaniem są wrakami statków kosmicznych.

Asteroida Bennu uderzy w Ziemię?

Asteroida Bennu niesie ze sobą ślady obcych cywilizacji?
Asteroida Bennu niesie ze sobą ślady obcych cywilizacji? Fot: ufosightingsdaily.com

Wcześniej o Bennu zrobiło się głośno, gdyż pojawiły się głosy twierdzące, że obiekt uderzy w Ziemię i zniszczy nasza planetę. Według naukowców szanse na to są bardzo małe. Co prawda, zgodnie z wyliczeniami astronomów z Uniwersytetu w Pizie, asteroida zbliży się do ziemi aż osiem razy, jednak będzie to miało miejsce w latach 2169 – 2199. Z kolei ryzyko uderzenia w tym czasie w naszą planetę wynosi 0,037 procent.