18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca wizja

Wróżka ma przepowiednię dla Donalda Tuska! Wiemy, czy wróci do władzy

08.03.2023  12:52
Przepowiednia dla Donalda Tuska
Przepowiednia dla Donalda Tuska Fot: Rost9/Shutterstock, TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Sławna chiromantka Nina Portnicka-Boras zdradziła, jaka przyszłość czeka byłego premiera Donalda Tuska. W rozmowie z „Faktem” przedstawiła wyniki analizy jego dłoni.

Sławna chiromantka o ukraińskich korzeniach Nina Portnicka-Boras ma niezwykłą przepowiednię dla byłego premiera Donalda Tuska. Po przeanalizowaniu jego dłoni, podzieliła się swoją wizją z redakcją „Faktu”. Wróżka Nina jest bowiem chiromantką, czyli osobą, która specjalizuje się w wyciąganiu wróżb z czytania dłoni.

Wiele osób nie wierzy w słowa nawet największych jasnowidzów i wieszczy – Nostradamusa czy Baby Wangi. Inni natomiast czytają każde ich słowo, poddają je analizie i próbują dowiedzieć się, co niesie ze sobą przyszłość.

Przepowiednia dla Donalda Tuska

Chiromantka Nina Portnicka-Boras ma przepowiednię dla Donalda Tuska. Opisała, jakim jest człowiekiem i co go czeka.

Sukces takim ludziom jest gwarantowany. Litera „M”, linia anielska, trójkąt magiczny, linia słońca, rozwinięte wzgórza. To jest człowiek skazany na sukces, które będzie długo żyć, podróżować

- mówi o Donaldzie Tusku wróżka Nina.

Ludzie urodzeni 22 kwietnia mają wachlarz różnych zdolności. Od przedsiębiorczości, wielkich ambicji, do kreatywności i realizacji nierealnych planów

- dodaje chiromantka.

Były premier Donald Tusk cechuje się również pracowitością i dużym potencjałem intelektualnym. To pomaga mu osiągać postawione przed sobą cele. Tusk ma też cenić sobie swoją prywatność w życiu osobistym.

Nina Portnicka-Boras twierdzi również, że Donald Tusk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa – w przyszłości powinien zająć jeszcze jakieś znaczące stanowiska.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje