18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już wszystko jasne

Wróżka sprawdziła, czy Polka to Madeleine McCann. „Ta sama dusza”

23.03.2023  14:15
Czy Julia Faustyna to Madeleine McCann?
Czy Julia Faustyna to Madeleine McCann? Fot: Instagram

Sensacyjne doniesienia płyną na Planetę prosto z Brazylii. Tamtejsza wróżka sprawdziła, czy Polka znana w Polsce jako Julia Faustyna, a za granicą jako Julia Wendell, to zaginiona Madeleine McCann. Dała jednoznaczną odpowiedź.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w Portugalii, gdy miała zaledwie trzy latka. Najprawdopodobniej została porwana ze swojego pokoju hotelowego, gdy rodzice zostawili ją samą z rodzeństwem. Oni sami poszli do restauracji w kurorcie turystycznym, lecz zaglądali często i regularnie do swoich dzieci.

Nigdy nie udało się ustalić właściwie nic w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Choć zniknięcie dziewczynki zostało nagłośnione na cały świat, a w sprawę zaangażowali się spece od kryminalistyki, nie udało się odnaleźć sprawcy. Obecnie jedynym „tropem” jest niejaka Julia Faustyna, wychowana we Wrocławiu 21-letnia Polka, która podaje się za Madeleine McCann.

Julia zrobiła spore zamieszanie w internecie, a szczególnie na Instragramie, publikując wiele rzekomych dowodów na to, że jest zaginioną Madeleine McCann. Wskazywać ma na to plamka na oku, rozstawienie pieprzyków, podobieństwo do rodziców McCann i słowa jej babci, która miała powiedzieć, że Julia jest jedną z zaginionych przed laty dziewczynek.

Czy Julia Faustyna to Madeleine McCann?

Teraz Julia przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie pomaga jej dr Fia Johannson, znana jako „perskie medium”. Dziewczyna chce poddać się testom DNA, a nawet przesłała już pierwsze próbki do laboratorium. Teraz pozostaje czekać na wyniki.

Niecierpliwi mogą jednak zwrócić się do świata niematerialnego. Wróżka z Brazylii uważnie przyjrzała się sprawie i w rozmowie z lokalnymi mediami wyjawiła to, co udało jej się ustalić.

Mogę się mylić, ale w sferze duchowej zgadzam się, że to ona. Możliwe, że jestem w błędzie, bo nie jest Bogiem. Mogła zostać zwiedziona, ale dostrzegam tu tę samą duszę, te same wibracje

- mówi wróżka Vandinha Lopes w rozmowie z portalem Metro.

Ta sama dusza równa się ten sam człowiek? Czemu nie. Ciało jest natomiast więzieniem duszy, jak sądził sławny platonik, więc chyba już wszystko jasne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także